Ankara Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ankara Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ankara Mantar Çadırı

Ankara Mantar Çadırı

            Mantar çadırları, imalat sektöründe profesyonel tasarımlardır. Bu kategoride üretim yapmak isteyenler için firmamız çözüm üretmektedir. Gerekli izinlerin alınması, devlet desteğinin alınması ve çadır teşkilatının kurulması gibi konularda bizden destek alabilirsiniz. Çadır sistemi için tercih ettiğimiz metal aksamlar, ve çadırlar birinci sınıftır. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Çürüme veya su sızdırma gibi durumlar meydana gelmez. İşini hakkıyla yapan elemanlarımız, yıllarca kullanabileceğiniz tasarımlara imza atmaktadır. Metal kısımları özel olan ve zemine montajlanan tasarımlarımız, şiddetli rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır. 

Dayanıklı ve Kullanışlı

            Sıradan basit çadırlara nazaran çok daha sağlam ve kullanışlı olan bu ticari çadırlar, tavan yüksekliği uygun seviyededir. Havalandırma, ısıtma veya soğutma işlemi için gerekli olan klimalar, tavan kısmına kurulmaktadır. Tavan kısımları çatı sistemine benzemektedir. Yağmur sularını aşağı indiren eğimli tasarımı, oldukça kullanışlıdır. İç kısımdaki iskelet bölümü, çadırın ayakta durmasını sağlamaktadır. İç dekor çalışmalarında kullanılan metal raflar, uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Mantarların küspesini taşıyacak mukavemete sahip raflar, küçük arazilerden fazla verim alınmasını sağlamaktadır. Çadır için ısı ayarları için gerekli cihazları temin edebilen firmamız, sizin için anahtar teslimi iş kurmaktadır. Ankara mantar çadırı hizmetleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kısa zamanda kurulum işlemini bitiriyoruz.

Yetiştiricilik Hakkında Bilgilendiriyoruz

            Mantar tohumları, küspesi ve nasıl yetiştirileceği konularında bilgilendirme işlemi gerçekleştiren firmamız, hasat, ilaçlama ve benzeri konularda çözüm üretmektedir. Ürün hasadı, yetiştirme ve benzeri konularda aklınıza takılan sorulara cevap veren müşteri hizmetlerimiz, 7/24 çözüm üretmektedir. Kış aylarında, rüzgarlı havalarda ve çok sıcak yaz günlerinde, ısı yalıtım özelliğine sahip olan çadırlarımız, etkili koruma sağlamaktadır. Ayrıca çadırlar, zemine monte edilmektedir. Zemine monte edildiği için rüzgar ve benzeri etkenler, her hangi bir zarar meydana getirmemektedir. Mantarların ihtiyaç duyduğu sıcaklığın oluşumu için çadırlar özel üretilmiştir. Üretim kapasitesini artırmak isterseniz, firmamız istediğiniz kadar çadır kurabilir. Yeterli araziniz olduğu sürece istediğiniz kadar üretim çadırı temin edebilirsiniz. Yılın her gününde hizmet sunan profesyonel ekibimiz, zamanında çadır teslimatı gerçekleştirmektedir. Etkili, pratik ve kullanışlı olan bu çadırlar, istediğiniz kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir.
 

07 Kasım 2020
Ankara Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
25 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN