Antalya Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Antalya Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Antalya Mantar Çadırı

Antalya Mantar Çadırı

            Ülkemizde yeni iş girişimleri kapsamında gelişmeye başlayan birçok sektör için çadır imalatı yapmaktayız. Üretimlerini fabrikamızda yaptığımız çadırların montajını da yine kendi teknik ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Son zamanlarda birçok çiftçi ve hobi meraklısı tarafından yetiştiriciliğine başlanan mantar üretimi için gerekli şartları taşıyan mantar çadırlarımız büyük rağbet görmektedir. Ankara Ostim’de ürettiğimiz çadırlarımızı Türkiye’nin her bir köşesine götürmekte ve montajını yapmaktayız. 
 
            Mantar çadırlarında kullanılan tüm sistemlerin imalatı yine tarafımızdan yapılmaktadır. Müşterilerimizin gösterdiği alanda montajı yapılarak teslim edilmektedir. Montaj personelimiz çadır kurulumu sürecini çok kısa sürede tamamlamaktadır. Teknik detaylar ayrı ayrı incelenerek eksik veya noksan kurulum ekipmanının kalmaması sağlanmaktadır. Diğer çadırlarımız da dahil olmak üzere en uygun fiyat ve kalitede ticari çadır üretimlerimiz bulunmaktadır. Ticari olarak en çok antalya mantar çadırı konusunda talep çok olsa da,  mantar yetiştirmek isteyen tüm müşterilerimize yer seçimi, çadır ebadının belirlenmesi ve gerekli koşullar hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ön fizibilite çalışması sonrasında ortaya çıkacak projeye göre en uygun maliyeti sunmaktayız.  Üretimi yapmış olduğumuz ticari çadırlarımız sertifikalı ürünlerdir.
 
Yeni Girişimcilere Danışmanlık Hizmetimiz

            Ticari olarak mantar yetiştirmek isteyen girişimcilere rehberlik ve danışmanlık yaparak, en iyi sonucun alınmasına katkı sağlamaktayız. Bu tür girişimciler için devletin sağlamış olduğu desteklere nasıl müracaat edileceği ve desteklerin nasıl kullanılacağı konusunda bilgilerimizi paylaşmaktayız.
 
Mantar Çadırlarımızın Özellikleri

            Tüm mantar çadırlarımız hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yağmur, kar ve neme karşı yalıtım özelliği bulunur. Dış yüzeyleri güneş ışınlarına karşı mukavemet gösterir. Sert rüzgarlarda yırtılmalara ve aşırı sıcaklarda esnemeye karşı dayanıklıdır. Çadır içi sıcaklığı muhafaza ederek havalandırma yapılabilmektedir. Demir aksamları dahil bütün ekipmanlar fabrikamızda üretilmektedir. Paslanma yapmaz, kir tutmaz özelliklere sahiptir. Mantarın yetişmesine uygun güneş ve hava sirkülasyonunu sağlar. Çadır iç mekanı mantar üretimine elverişlidir, haşerelerin, kuşların girmesini izin vermeyen yapıdadır. Nakliyesi ve montajı kolaydır. Kolay sökülebilir, gerektiğinde başka bir yere nakledilebilir. Mantar üretimini ticari olarak yapmak isteyen tüm girişimcilere hizmet veriyoruz.
 
            Üretim yelpazemizde; şantiye çadırları, depo çadırları gibi ticari depolama çadırları da bulunmaktadır. Bununla birlikte üretim amaçlı olarak solunca gübre çadırı ve kümes çadırlarının da imalatını yapmaktayız. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan üreticilerinin ihtiyaç duyduğu korunaklar ve barınaklar da çadır olarak yapılmaktadır.
 

07 Kasım 2020
66 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN