Artvin Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Artvin Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Artvin Mantar Çadırı

Artvin Mantar Çadırı

            Tarım dünyasının yeni yıldızı olan ve günümüzde hızla büyümeye devam eden mantar yetiştiriciliği, birden fazla hasat dönemine sahip olması ve raflı sistemle üretilmesi nedeniyle çok kazandıran bir sektör haline gelmiştir. Bu kategoride devlet destek vermektedir. İstiridye mantarı üretim kategorisinde verilen destekler, firmamız tarafından takip edilmektedir. İş hayatında değişiklik yapmak isteyenler için bu sektör yeni bir başlangıçtır. Artvin mantar çadırı çalışmaları için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Elemanlarımız bulunduğunuz  adrese en kısa zamanda gelecektir. Ülke ekonomisinde ve tarım sektöründe çözüm üreten firmamız, ekonomik çadır kurulum işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Profesyonel Kadromuz Çözüm Üretiyor

            Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen elemanlarımız, uzun yıllar size büyük karlar elde ettirecek üretim çadırı kurmaktadır. Zemine monte edilen ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olan çadırlarımız, sel ve benzeri durumlara karşı emniyetli bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca çatı tasarımı da suyu direkt olarak aşağı indirmektedir. Üçgen çatı sistemi sayesinde üretim çadırınız yağmura karşı maksimum koruma sağlayacaktır. İskelet kısmı metaldir ve bu nedenle uzun yıllar dayanıklıdır. Günümüzde inşaat sektörünün çok pahalı hale gelmesi nedeniyle çiftçiler üretim çadırlarına yönelmiştir. Ekonomik ve aynı zamanda dayanıklı olan bu tasarımlar, mantar yetiştiricilerinin tercih ettiği seçeneklerdir. İstiridye mantarı yetiştiriciliğinde gerekli bütün techizatları çadırın içerisinde kurabilen ekiplerimiz, sertifikalı çözüm seçenekleriyle hareket etmektedir. Devletin bu konuda verdiği hakları bizden öğrenebilirsiniz. Resmi prosedüre göre hazırlanan projemiz, gerekli Koskeb desteğini almanızı sağlayacaktır. 

Çadırlar Isı Yalıtımlıdır

            Mantarlar belli bir sıcaklıkta yetişirler. Bunun için klima techizatı gereklidir. Ayrıca çadır içerisinde raf sistemi, üretimin artmasında etkilidir. Raf sistemi ve ısı kontrol sistemi, mantar yetiştiriciliğinde etkili rol oynamaktadır. Bütün bu techizat seçenekleri özel olarak tasarlanmaktadır. Yağmur, kar, fırtına, şiddetli sıcaklar ve dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan çadırlar, birinci sınıf kullanım özelliğine sahip ticari tasarımlardır. Çalışmalarımız ve kurulum işlemlerimiz dayanıklı, uzun ömürlü ve etkili özelliklere sahiptir. Tavan yüksekliği 3 metre civarıdır. Normal bir üretim hanenin büyüklüğündedir. Kullanışlı, sağlam, uzun ömürlü ve ısı yalıtımlı olan çadırlarımız, kazanç kapınız haline gelecektir. 

 

07 Kasım 2020
Artvin Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN