Aydın Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Aydın Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Aydın Solucan Çadırı

Aydın Solucan Çadırı

            Dünya ekonomisinin belli bir alanını oluşturmakta olan tarım sektörü içerisinde yer almakta olan çiftçiler üretimlerini artırabilmek adına çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemlerden biri de tarımda gübreleme yöntemidir. Ancak tarımda kullanılan bu gübreler çeşitli kimyasallardan oluşmakta, bu durum ise insan sağlığı açısından ciddi tehdit oluşturmaktadır. Günümüzde kanser başta olmak üzere birçok hastalığın sebebi tarımda kullanılan çeşitli kimyasallardır. Tarım sektörü, son zamanlarda gerçekleştirilen birtakım araştırmalar neticesinde farklı bir arayış içerisine girmiş durumdadır. Araştırmalar sonucunda tarımda organik gübreleme sistemi adı verebileceğimiz solucan gübreleme usulü kullanılmaya başlanmıştır.      

Solucan Gübresi

            Solucan gübreleri, Kaliforniya solucanları içerisinde yer almakta olan özel bir üreme tekniği ile üretilmektedir. Solucan gübreleri “organik tarım, organik ürün” sloganı ile son zamanlarda üretimi gerçekleştirilen tamamen doğal ve organik bir gübredir. Bu bağlamda organik olma özelliğine bağlı olarak tarımda çokça tercih edilen takviye gübreler arasında ilk sıraya yükselmiş konumdadır. Özellikle üreticiler tarafından çokça tercih edilen solucan gübreleri, girişimciler adına da yeni bir kazanç kapısı haline dönüşmüştür. Solucanlar, beslemesi kolay olan gübre işçileri olarak girişimcilere her anlamda sermayelerinin kat kat fazlasını kazandırmaktadır. Bir solucan gübresi üreticisi birkaç ay içerisinde yatırmış olduğu sermayesini geri kazanabilmektedir. Eğer sizde bu alanda bir yatırımcı olmayı düşünüyorsanız; sizin için gerekli olan ilk şey iyi bir çadır edinmek olacaktır.
 
Çadır Özellikleri

            Firmamız bünyesinde üretilmekte olan bütün çadırlar A sınıf kalite malzemeler ile üretilmektedir. İçermiş olduğu özel malzeme yapısıyla gerekli olan izolasyonu sağlayarak risksiz üretim avantajı sunmaktadır. Üretim tamamen isteğe bağlı boyutlarda gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen bütün ürünler uluslararası alanlarda geçerli olan bütün sertifikalara sahiptir. Firmamızdan sipariş edilen ürünlerin kurulumu özel ekibimiz tarafından yerinde montaj edilmekte olup; iç tasarım da yine firmamız yetkilileri tarafından sağlanmaktadır. Özellikle firmamız tarafından imal edilerek kurulumu gerçekleştirilen aydın solucan çadırı girişimcimiz tarafından tam not almıştır. Firmamız tarafından üretilmekte olan bütün çadırlar istişare yöntemi üretilmektedir. Üretimi gerçekleştirilecek ürünlerin, kurulacak olduğu bölgenin özellikleri ve iklim şartları da üretim sürecine dahil edilmektedir. Ayrıca firmamız bütün gişimcilere ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti de vermektedir.

17 Kasım 2020
Aydın Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN