Bayburt Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bayburt Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bayburt Hayvan Çadırı

Bayburt Hayvan Çadırı
            Çadır hizmetinin sorunsuz bir şekilde çözümlenmesi ile birlikte, hayvan sayısını çoğaltmak isteyen firmalar, kısa zamanda büyüme trendine girmektedir. Hayvancılık sektöründe tesis sorunu, büyümeyi engelleyen sorunlardır. Çadırlı tesislerimizin ekonomik olması ve inşaat sektörü gibi pahalı olmaması, hayvancılık sektöründe büyümek isteyen firmalar için fırsat niteliğindedir. Bayburt hayvan çadırı kurulumu ile, bu sektörde ilk ciddi adımı atabilirsiniz. İşin eksisini ve artısını bizden öğrenebilirsiniz. Bu sektörde karşılaşılan problemleri ve bu problemlerin çözümünü de bizden öğrenebilirsiniz. Başarılı bir başlangıç, sektörel başarının ilk önemli adımı olarak değerlendirilmektedir. 
 
Aylarca Beklemeye Gerek Yok 
 
            Sertifikalı ve tecrübeli olan şirketimiz, bu işin ehli olan elemanlarla kısa zamanda çadır kurulum işlemini gerçekleştirmektedir. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden kuruluşumuz, aylar süren ve çok pahalıya mal olan inşaat işlemlerine karşılık ekonomik çadır ahır hizmeti vermektedir. Zemine monte edilen, ısı izolasyon özelliğine sahip bu çadırlar, şiddetli yağmura karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Profesyonel hizmet kalitesini her geçen gün artıran firmamız, güncel hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir. Vergi levhası, ruhsat ve benzeri birçok resmi belgeler, firmamızın yardımı ile çıkarılabilmektedir. Belediyelere ait ruhsatlar, tarım ve hayvancılık belgeleri ve ISO 9001 belgeleri gibi konularda bizden yardım alabilirsiniz. 
 
Yerinde Montaj ve Kurulum Hizmeti Veriyoruz 
 
            Çadır kurulumu için gerekli bütün işlemleri, sorunsuz bir şekilde çözümleyen şirketimiz, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Hizmet kalitesini artıran ve bu kategoride çözüm üreten firmamız, profesyonelliği tercih etmektedir. Hayvancılık sektörü için gerekli olan sulama, sağma ve yemleme malzemeleri de tedarik edilmektedir. Su tesisatı, aydınlatma tesisatı ve ısıtma tesisatı gibi çalışmalar için uyumlu özelliklere sahiptir. Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen şirketimiz, bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir. İklimsel özellikler, zemin yapısı, arazinin eğimi, nemli hava, yağışlı ve kurak hava, çadır kurulumunda dikkat edilen hususlardır. Toprak kayması, sel ve deprem gibi olasılıklara karşı önlem alan personelimiz, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz çadırları, kısa zamanda kurmaktadır. Çatı kısmı, binalardaki özelliklerle aynıdır. Eğimlidir ve yağmuru tutmamaktadır. Ayrıca zemin yapısı ve çadır yapısı, izolasyon özelliğine sahiptir.
 
 
22 Kasım 2020
Bayburt Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
56 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN