Malatya Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Malatya Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Malatya Solucan Çadırı

Malatya Solucan Çadırı

            Sert hava koşullarına rağmen tarım açısından büyük bir öneme sahip olan Malatya, bu konuda Doğu Anadolu bölgesinin önemli şehirleri arasında yer almaktadır. Özellikle farklı sebze ve meyve çeşitleri ile Türkiye’de önemli bir yere sahip olan şehirde, yerel halk daha çok tarım ve hayvancılıkla ilgilenerek önemli bir geçim kaynağı sağlamaktadır. Bu yüzden mutlaka toprak belirli zamanlarda nadasa bırakılır ya da toprağın verim kazanması için farklı alternatifler değerlendirilir. Daha hızlı ve daha çabuk şekilde toprağın verim kazanması adını en önemli alternatif solucan gübresidir. Son dönemlerde keşfedilen ve hem toprak adına hem de bitki için zengin bir mineral ve vitamin aktaran kırmızı Kaliforniya solucan çeşitleri, gübre konusunda da doğru ortam yakalandığında oldukça yoğun miktarda üretim sağlamaktadır.
 
Malatya adına farklı solucan çadır çeşitleri
 
            Özellikle girişimcilerin son dönemlerde ilgisini çeken ve yüksek bir gelir imkanı sağlayan solucan gübresi yetiştiriciliği konusunda, firmamız sizlere kaliteli bir destek sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana üretimlerini sağladığımız tam donanımlı solucan çadırı çeşitleri sayesinde, önemli referanslara sahip olmuş durumdayız. Bu sayede sizlere ayrı bir güven sağlıyor, ihtiyacınıza bağlı olarak farklı kapasitelerine göre özelleştirilmiş malatya solucan çadırı çeşitlerini sizler için üretimden geçiriyoruz. Ayrıca tamamen kaliteli malzeme ile titiz bir işçilik altında üretilen, tam donanımlı ekipmanlar da üretimini de ayrı bir katkı sunmaktadır. İmalat sürecinden ulaşım ve montaj kısmına kadar her daim sizlerin yanınızda olarak, profesyonel kadromuz ile sizlere destek sağlamaktan gurur duyarız.
 
Çok uygun maliyetlerle yüksek miktarda solucan gübresi üretimi
 
            Tam donanımlı şekilde montaj ile birlikte anahtar teslim sunduğumuz solucan çadırlarını, şimdi devletin sağladığı teşvik ile pekiştirebilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun maliyetlerle yüksek miktarda solucan gübresi üretimini sağlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kaliteli destek aracılığıyla bu hibeyi alabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz. Yatırımınızın güven içerisinde kara dönüşmesi adına bütün farklı hava koşullarına karşı kırmızı Kaliforniya solucanlarının kaliteli şekilde üretilmesi, için özel yalıtım sistemleri ile çadırları sizlere sunuyoruz. Her konuda sağladığımız titiz bir işçilik sayesinde, solucan çadırlarını uzun yıllar kullanabilir; işinizi genişletme şansını elde edebilirsiniz.

22 Kasım 2020
Malatya Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN