Bingöl Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bingöl Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bingöl Solucan Çadırı

Bingöl Solucan Çadırı

            Tarımsal üretimde gübreler oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak globalleşen dünyada birçok üründe kullanılan kimyasallar gübreler içerisinde de kullanılmakta olup insan sağlığını tehdit eder konuma gelmiştir. Bu anlamda tarım ürünleri de insanlar tarafından tüketilmekte olan temel gıdalar arasında yer almakta olduğundan kanser başta olmak üzere birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. İnsanlar son zamanda organik gıdalara yönelmiş durumdadır. Bu sebeple üreticilerde bir arayış içerisine girmiş ve solucan gübresi yöntemi geliştirilmiştir. Solucan gübreciliği yöntemi hem çiftçilere kendi gübrelerini üretme avantajı hem de girişimcilere yeni bir iş sahası alanı açmış durumdadır. 

Solucan Gübresi

            Solucan gübresi, Kaliforniya solucanının özel üreme yöntemine bağlı üretimi gerçekleştirilen oldukça pahalı bir gübredir. Kullanıldığı alandaki verimi artırdığı birçok araştırma ile sabittir. Ayrıca kimyasal içermediğinden insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur. Yapısı itibariyle toprak dostu yeni nesil bir gübreleme sistemidir. Eğer sizde solucan gübreciliği sistemini keşfetmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir gerekli desteği alabilirsiniz. 

Çadır Özellikleri

            Solucan gübresi Kaliforniya solucanları ile üretilmektedir. Bu işi yapmak isteyen bir kimsenin öncelikle belli bir alanda özel bir çadır sistemi kurması gerekmektedir. Bu kapsamda firmamız siz girişimcilere gerekli desteği ücretsiz danışma hizmeti kapsamında verecektir. Son zamanlarda üretimini ve kurulumunu gerçekleştirmiş olduğumuz bingöl solucan çadırı da bölgede firmamızın yetkinliğini ve tecrübesini ortaya koymuş, çiftçilerimizden tam not almıştır. Firmamız bünyesinde üretilen bütün ürünler uluslararası standartlara uygun olarak A sınıf kalitededir.
 
            Ayrıca firmamız, uluslararası alanda solucan gübreciliği üretim çadırcılığı alanında gerekli sertifikalara sahiptir. Sipariş edilen bütün ürünler girişimci ile istişare edilerek istenen boyutlarda tasarlanmaktadır. Ürünlerimiz tam kalite olarak üretilmekte olup zorlu doğa şartlarına karşı dayanıklılık arz etmektedir. Üretmiş olduğumuz bütün ürünler firmamız garantisi kapsamında olup kurulum sonrası da siz değerli girişimcilere gerekli destek sunulmaktadır. Çadırlarımız özel izolasyon yapısıyla risksiz bir üretim avantajı sağlamaktadır.

            Firmamıza verilen siparişler uzman ekibimizce bulunduğunuz bölgede ücretsiz olarak sunulmaktadır. Firmamız tarafından kurulumu gerçekleştirilen ürünlerin iç tasarım dizaynları da uzman ekibimizce hazırlanmakta olup sizlere sadece üretim yapmak kalmaktadır. Ayrıca üretim yapmak için gerekli olan solucan temini konusunda da firmamız siz girişimcilere gerekli desteği sağlamaktadır.

22 Kasım 2020
Bingöl Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN