Bingöl Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bingöl Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bingöl Solucan Çadırı

Bingöl Solucan Çadırı

Gübre dünyasında koliforniya solucanları yeni bir piyasa oluşturdu. Bu solucanların gübresi, diğer gübrelere göre çok daha verimli özelliklere sahip. Tarımda ve peyzajcılık sektöründe yeni bir anlayış haline gelen solucan gübreleri, yeni bir iş kapısı aline geldi. Günümüzde bu sektöre olan eğilim çok fazla ancak profesyonel girişim çok az. Firmamız, merdiven altından çıkıp bu sektörde söz sahibi olmak isteyen girişimciler için çadır kurulum hizmeti vermektedir. Çadırlarımız birinci sınıf ticari amaçlı tasarımlardır. Basit kamp çadırları ile alakası olmayan profesyonel tasarımlardır. Sağlam ve dayanıklıdır. Nem ve sıcaklık izolasyonu sağlayan çadır tasarımlar, solucanların yaşam tarzına göre tasarlanmaktadır. Bingöl solucan çadırı kurulum işlemleriyle, bu işte söz sahibi olabilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Kullanım Kalitesi Birinci Sınıftır

Ticari amaçla tasarlanan bu tasarımlar, kullanım kalitesi bakımından üst seviyededir. İskelet bölümü yere monte edilmektedir ve çatı özelliğine sahiptir. Üst kısmı üçgen olduğundan suyu aşağı indirmektedir. Suyu aşağı indiren çatı kısmı, su izolasyonunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şiddetli fırtına, yağmur, dolu ve kar gibi olumsuz etkenlerden etkilenmemekle birlikte ısı yalıtımında oldukça başarılıdır. Sıradan çadırlar gibi basit olmayan ve bir bina gibi sağlam özelliklere sahip bu çadırlar, uzun yıllar gübre üretiminde kullanılabilir. Metal kısımlar paslanmaz ve kolay kullanım özelliğine sahiptir. Çatı yapısı, normal binaların çatısı gibi üçgendir. Bu kategoride oval çadır tasarımları da tercih edilmektedir. Çatı kısmı oval veya üçgen olan çadırlarımız, yağmur sularını direkt olarak zemine indirmektedir. Arsanızı en iyi şekilde kullanarak, kullanım alanı geniş çadır sistemi kuruyoruz.

Çiftçiler ve Peyzajcılar Tercih Ediyor

Tarım ve peyzaj kategorisinde gübre çok değerlidir. Solucan gübresi de aynı şekilde çok değerli özelliklere sahiptir. Firmamız sadece kurulum işlemi ile ilgilenmiyor. İç kısım için gerekli olan kasalar, solucanlara özel mamalar, solucanların yaşam şartları, gübrenin toplanması, gübrenin pazarlanması ve paketlenmesi gibi birçok konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Bu konuda aklınıza takılan bütün sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. İşi bilenle yaptığınız zaman, istediğiniz kaliteli sonuçları elde edebilirsiniz. Bu konuda yanlış adım atmamak için tecrübeye kulak vermelisiniz

21 Ekim 2018
1.416 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN