Bitlis Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bitlis Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bitlis Mantar Çadırı

Bitlis Mantar Çadırı

            İnşaat malzemelerinin pahalı olması ve arsa fiyatlarının astronomik noktalara gelmesiyle, bu kategorideki bina yapım işlemleri de çok pahalı hale geldi. Ahır, garaj ve mantar imalathanesi gibi yerler için maliyet arttı. Firmamız, bu kategoride oldukça ekonomik olan ve bunun yanı sıra kullanışlı özelliklere sahip çadır üretimi gerçekleştirmektedir. Mantar çadırı çalışmalarımızda, çadır kurulumu, çadır içindeki rafların kurulumu, mantar için gerekli ısı dengesini kuracak klimanın kurulumu ve resmi işlemlerde danışmanlık işlemleri yer almaktadır. Bitlis mantar çadırı işlemleri için a’dan z’ye kurulum işlemi yapan firma arıyorsanız bizi arayın. Pratik bir şekilde çözüm seçeneklerini sunalım.

Başından Sonuna Kadar Yanınızdayız

            İşinizi bıraktınız veya dükkanınızı kapattınız. Size karlı bir iş gerekiyor. Mantarcılık bu kategoride son günlerin en popüler işi. Yeni bir işe ilk adımı bizle atarak, kazanmanın ne olduğunun farkına varabilirsiniz. Çadırı için bizi aradığınız zaman, ekiplerimiz, resmi işlemler, devlet desteği, çadır kurulumu, iç tasarım işlemleri ve mantar kompostosu gibi birçok konuda size yardım edecektir. Kurulum işlemlerinde gerekli bütün malzemeler, hızlı ve etkili bir şekilde adresinize taşınmaktadır. Yerinde kurulum işlemleriyle, kısa zamanda istiridye mantarı çadırına kavuşabilirsiniz. Profesyonel özelliklere sahip olan bu çadırlarda, üretim işlemi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Bu işte kazanmak isteyenler için ilk önemli adımı bizimle atabilirsiniz. 

Hizmet Kalitesiyle Tanışın

            Çadır kurulum işlemleri, size ait veya kiraladığınız bir arsa üzerine kurulmaktadır. Bu iş için vergi levhası istenmektedir. Bunun dışında ISO 9001 ve diğer belgeler de eklenmelidir. Belediye ruhsatı, tarım ve hayvancılık gıda bakanlığı üretim belgesi, iyi tarım uygulamaları belgesi ve organik tarım belgesi, kuruluş esnasında istenen belgelerdir. Devlet desteğinin alınması, bu resmi işlemlerin yapılmasına bağlıdır. Desteğin nasıl alınacağı konusunda da size yardımcı oluyoruz. Başvuru işlemlerinde gerekli bütün belgeler ve bilgiler firmamız tarafından sunulmaktadır. Hobi olarak başlayan ve küçük bir yerde mantar yetiştirenler, işini büyütmek isterse bizi arayabilir. Devlet destekli gerçek bir mantar yetiştirme tesisine kavuşabilirsiniz. Ülke ekonomisinde önemli bir yere sahi olan mantar yetiştiriciliği, çadır sistemi ile daha etkili olmaktadır. 

 

07 Kasım 2020
31 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN