Bursa Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bursa Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bursa Solucan Çadırı

Bursa Solucan Çadırı

Bursa Solucan Çadırı Kurma

            Solucan işi kurarak para kazanmak isteyen genç girişimciler, çadır kurma ihtiyacı hissetmektedir. Büyütülebilen bu çadırlar, tek parça şeklinde üretilmektedir. Büyültülebildiği gibi de küçültülme özelliğine sahiptir. Çadırın üretiminde kullanılacak malzeme bursa solucan çadırı fiyatının belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Girişimcilerin istediği ölçülerde üretim gerçekleşmektedir. Solucan gübresi üretimi ile solucan işine girecek kişiler bir çadıra ve çadırın içinde bazı ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır.
 
             Devlet solucan gübresi üretmek isteyen kişilere ciddi maddi destek vermektedir. Profesyonel şekilde üretilen çadırlar, uzman ekip tarafından istenen bölgeye kurulmaktadır. Gerekli olan tüm sertifikalara sahip olan çadırlar, ticaret amacı ile satılmaktadır. Soğuk geçen kış mevsiminde solucan gübrelerine zarar gelmemesi için çadır ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Solucan gübresi üretmek isteyen her girişimci muhakkak bir solucan çadırına sahip olmalıdır. Türkiye’nin birçok şehri olduğu gibi Bursa’da solucan gübresi üretimi için yeterli bir şehirdir. Solucan gübre üretiminde bulunan kişiler fazla kazanç elde edebilmektedir. 1 sene gibi kısa bir sürede doğru üreme şartları yerine getirilirse solucan sayısı 16 kat artmaktadır.

Bursa Solucan Çadırı Özellikleri

            Az sayıdaki solucan gübresi ile başlanan solucan işi kısa zamanda büyüme göstermektedir. Ekonomik model solucan çadırı modelinin yanında makaslı model çadırı da yaygın bir şekilde üretilmektedir. Çadırın içi ve dışı galvaniz ile kaplanmıştır. Tarım Bakanlığı izni ile üretilen solucan çadırlarının hepsi ısı yalıtımlıdır. Uzman kişiler tarafından yapılan yalıtım, solucan gübrelerine de zarar gelmesini önlemektedir. Çadırın kapılarında bile ısı yalıtım vardır. Çadır, bakteri barındırmadığı gibi dıştan yıkanabilmektedir.
 
            Ateş gibi sıcaklıklarda herhangi bir zarar görmemektedir. Kolayca taşınabildiği için istenildiği zaman yer değiştirilebilmektedir. Yağmur ve güneş gibi etkenlerden korunmasını sağlayacak malzemelerden üretilmiştir. Kurulumu hızlı olduğu kadar da maliyetsizdir. İhtiyaçlar göz önüne alınarak üretilen solucan çadırları, farklı tasarımlar ile üretilebilmektedir. Solucan çadırları başta Bursa olmak üzere ülkenin dört bir yanı için üretilmekte ve kurulumu gerçekleşmektedir. Düz bir zemin olduğu takdirde kurulumu kolayca yapılabilmektedir. Çamur, rüzgar, kar gibi doğal afetlere dayanıklılık göstermektedir. Az yer kaplamasından dolayı küçük alanlara bile kurulabilmektedir.

22 Kasım 2020
Bursa Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN