Kırklareli Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kırklareli Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kırklareli Solucan Çadırı

Kırklareli Solucan Çadırı

            İçinde bulunduğumuz bazı yeni meslekler ortaya çıkmıştır.  Yeni bir sektöre girmeyi düşünenler, yeni iş fikirlerini araştırdıklarında, solucan üretimi de cazip bir iş fırsatı olarak karşılarına çıkmaktadır. Sebze ve meyve atıklarının ayrıştırılması sonucu, solucanların sindirim sistemlerinden geçmesi ile elde edilir. Organik bir gübre olması nedeniyle, solucan gübresi giderek popülerlik kazanmaktadır. Bu sektöre girmek isteyen kişiler her konuda bizlerin deneyiminden istifade edebilmektedir. İlk olarak, solucan gübresi üretime uygun çadır üretimini yapıyoruz. Bundan sonra ise, kırklareli solucan çadırı veya ülkenin başka bir iline giderek kurulumu da bizzat yapmaktayız. Bundan başka, solucan temini ve danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Solucan Çadırı Üretiyoruz

            Solucan gübresi üretmek için gerekli olan solucan çadırı sıradan bir çadır değildir. Bu çadırlar ticari üretim maksadıyla üretilmiştir. Dolayısıyla solucan gübresi üretimi için gerekli, fiziki şartları yerine getirmek zorundadır. Çadır, sıcak ve soğuktan etkilenmeyecek şekilde üretilmelidir. Yağışa karşı mukavemet gösteren, malzemeden üretilmelidir. Bu sayede solucan çadırı, uzun ömürlü olacak ve verimli bir üretime imkan sağlayacaktır. Biz, uluslararası kalite belgesine sahip bir firmayız ve ürettiğimiz çadırlar, tüm ihtiyaçlara cevap verdiği gibi aynı zamanda sağlamdır.

Solucan Çadırı Montajı İçin Türkiye’nin Her Yerine Gidiyoruz

            Solucan çadırı üretimini yapan firmamız bu çadırın kurulumunu da bizzat yapmaktadır. Üreticinin istediği günde, üreticinin bulunduğu kente gidiyoruz. Uzman ekibimizle beraber kurulumu gerçekleştiriyoruz. Çadırda bulunması gerek başka ekipmanların imalatını da yapıyoruz. Çadır kurulumu sırasında bu ekipmanla ilgili bilgileri, üreticiye veriyoruz. Son olarak, çadırın izolasyon işlerini yaptıktan sonra, teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bunların yanında solucan gübresi üretimi için gerekli olan solucan temini konusunda da üreticiye destek olmaktayız.

Solucan Gübresi Konusunda Danışmanlık Hizmetimiz Var

            Solucan gübresi imalatı, oldukça rağbet gören bir sektör olmasına karşın henüz çok yenidir. Bizler sektördeki tüm deneyimimizi yeni üreticilerle paylaşıyoruz. Üreticinin verimli ve sürdürülebilir bir üretim yapabilmesi için en başından itibaren destek veriyoruz. Bununla beraber, devletin verdiği teşvikler konusunda üreticinin bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. Üreticiye, devletin verdiği desteklerden faydalanması için izlemesi gereken yolun nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

22 Kasım 2020
Kırklareli Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN