Çanakkale Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Çanakkale Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Çanakkale Hayvan Çadırı

Çanakkale Hayvan Çadırı

            Ekonomik anlamda inşaat sektörü, çok pahalı olması nedeniyle birçok sektörde problem meydana getirmektedir. Bir çiftçinin ahır yaptırması çok maliyetlidir. İnşaat işine başlamadan önce proje ve diğer işlemler için bir dünya ödeme yapılmaktadır. Firmamızın çadır sistemlerinde ise bu problemler yoktur. Çadırlarımız, normal inşaat sektörünün yaptığı tesisler kadar sağlamdır. Isı yalıtımı, havalandırma ve diğer imkanlar bu çadırlarda kullanılmaktadır.
 
            Metal iskelet yapısı zemine montelidir ve şiddetli fırtınalara karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. Çanakkale hayvan çadırı hizmetleri için 7/24 bizi arayabilirsiniz Çadırınız için gerekli olan bütün belgeleri bizden öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra çadır kurulumu, çadır içindeki malzemenin tedarik edilmesi, ışıklandırma ve su tesisatı gibi konularda sizi aydınlatıyoruz. Hayvan bakımı, alımı ve satımı konusuna da gerekli bilgileri elemanlarımızdan alabilirsiniz. Bu işe yeni başlayan bütün girişimcileri bu konuda aydınlatıyoruz. Dört dörtlük bir çadır ahır tesisi kurarak, bir kaç gün içinde hemen işe başlamanızı sağlıyoruz. 

Hayvancılığa Başlamak İsteyenler Bizimle Görüşebilir

            Firma olarak gerekli bütün malzemeleri adresinize taşıyan şirketimiz, hayvancılık için gerekli olan bütün malzemeleri tedarik etmektedir. Satın alacağınız hayvan sayısına göre arsa olması gerekir. Çadır kurulumu yapacak elemanlarımız, bu arsanın yapısına en uygun tasarımı belirler ve kurulum işine geçerler. İnşaat sektörü gibi kurulum işlemi aylar sürmez. Birkaç gün içinde bu kurulum işlemi bitecektir. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamız, ısı yalıtım özelliğine sahip çadırları, zemine monte edilmiş metal iskelet sistemi üzerine kurmaktadır.

Çadırlarımız Kaliteli Özelliklere Sahiptir

            Metal özelliklere sahip olan çadırlarımızda, kullanım özelliği üst seviyededir. Ahır için gerekli olan bütün malzemeler, çadırla birlikte adresinize ulaşmaktadır. Çadırlarımızı, sıradan ve rüzgara karşı dayanıklı olmayan tasarımlarla karıştırmayın. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu çadırlarla, hayvancılık sektöründe çok kazanacaksınız. Bu sektörde karşılaşılan problemler, bu problemlerin çözümü gibi konularda bizden yardım alabilirsiniz.

Dört Mevsim Hizmet Sunuyoruz

            Yıl boyunca havalar elverişli olduğu sürece profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren ekiplerimiz, ahır kurulum işlemi gerçekleştirmektedir. Hava koşulları elverdiği müddetçe adresinize gelerek kurulum işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 
 

22 Kasım 2020
Çanakkale Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN