Çanakkale Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Çanakkale Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Çanakkale Solucan Çadırı

Çanakkale Solucan Çadırı

            Değersiz gibi görülen ancak ürettiği gübre ile bir anda şöhret olan solucanlar, gübre sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur. Bakımı ve beslenmesi çok kolay ve zahmetsiz olan bu küçük canlılar, özel üretim kategorisinde değerlendirilmektedir. Solucanların gelişmesi, beslenmesi ve bakımı gibi birçok konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Yetişme ortamı, sandıkların kurulumu, mama ile beslenme gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sıradan Olmayan Profesyonel Tasarımlar

            Tesis kurulumunda dayanıklılık, kullanışlı özellikler ve üretim için gerekli özellikler, en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Sıradan olmayan bu çadırlarda, aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır. Rüzgar, fırtına, şiddetli yağmur, dolu ve benzeri birçok olumsuz hava koşulu, çadırlarımızı etkilememektedir. Dolu yağışı, çadırlarımızın yapısına zarar vermemektedir. Bunun yanı sıra kar yağışının oluşturduğu olumsuz etki de çadır tasarımlarımızın yapısına zarar vermemektedir. Yağan karlar çatıya birikse de su aşağı inmemektedir. İzolasyon sorunu olmayan bu çadırlar, çatıları uçuran şiddetli fırtınalara karşı çok dayanıklı özelliklere sahiptir. Çanakkale solucan çadırı kurulumunda gerekli malzemeleri adresinize taşıyoruz. 

Ekiplerimiz Baştan Sona Kurulum İşlemi Gerçekleştiriyor

            Bu sektör için gerekli bütün malzemeleri bulunduran firmamız, kurulum işlemini de kısa sürede gerçekleştirmektedir. Dış tasarımın yanı sıra iç tasarımı hazırlayan ekiplerimiz, bu işlemi yerinde yapmaktadır. Birkaç günde tesisi teslim eden firmamız, ekonomik olmanın yanı sıra pratik özelliklere sahip solucan çadırında uzmandır. Profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren ve çalışmalarında garanti verebilen sertifikalı firmamız, devlet desteği, resmi işlemler ve ruhsat gibi konularda yardımcı olmaktadır. Bu konuda özel veya resmi teşvikler konusunda da bizden bilgi alabilirsiniz. Ruhsat ve vergi gibi konularda da elemanlarımız sizi bilgilendirecektir. 

Ekonomide Yeni Sektör

            Yeni bir işim olsun, diyenler için solucan gübresi tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Bunun nedeni bu hayvanların masrafı çok az olacak şekilde gübre üretmesidir. Gübresinin de çok değerli olması, solucan gübresi üretimi işini cazip hale getiriyor. Firmamız, bu yeni gübre sektörü ile kısa zamanda başarı elde edebilmektedir. Solucan gübresi, sıvı ve katı olarak üretilmektedir. Çadır kurulumunda uzman olan elemanlarımız, sektörde iddialı olmak isteyenler için çadır kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. 
 

22 Kasım 2020
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN