Denizli Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Denizli Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Denizli Solucan Çadırı

Denizli Solucan Çadırı

            Çadırların kullanılması ile birlikte tarım alanında her dönem üretim gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle ısı yalıtımlı olan çadırlar, bu üretimin sağlanabilmesini kolaylaştırmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan kümes çadırları, hayvan çadırları, şantiye çadırları, mantar çadırları ve de solucan çadırları ısı yalıtımlı çadır tiplerine örnek olarak verilebilmektedir. Çeşitli ve kaliteli bir yapıya sahip olan bahsi geçen çadırlara çeşitli şirketler aracılığı ile ulaşabilmek oldukça mümkündür. Fakat tarım sektörüne giriş yapacak olan kişilerin harcaması yüksek olacağı için, ekonomik ve bol avantajlı çadırlar tercih edilmelidir. Bu nedenle de Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve uygun hizmet veren Ekin Çadır ile iletişime geçilebilir.

Ekin Çadır Firmasının Özellikleri

            Ekin Çadır, her türlü çadır tipini kendi bünyesinde üretmekle beraber, bu çadırların montaj işlerini de ücretsiz olarak yapmaktadır. Montaj ve üretim işlemlerinin tamamlanması ile beraber, firmanın bünyesinde bulunan deneyimli personeller tarafından iş hakkında da derinlemesine bilgiler, üreticilere aktarılmaktadır. Ayrıca yapılacak işten farklı olarak, iş ile alakalı olarak teşvik kredisi almak isteyen kişiler de firma çalışanlarından diledikleri bilgileri edinebilmektedirler. Kredinin alınabilmesi için bazı şartların tamamlanması gerektiğinden dolayı, bu şartların tamamlanmasına yönelik çalışmaların tümü firma aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu sayede üreticilerin, işe başlama ve üretimi hızlandırma oranı büyük ölçüde artış gösterebilmektedir.

Solucan Çadırının Özellikleri

            Tarım alanında yeni bir iş kolu olan solucan gübresi üretimi, kısa bir süre önce gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Amerika’da ortaya çıkan solucan gübresi, yoğun faydasından ve kalitesinden dolayı çok sayıda ülkede kullanılmaya başlandı ve Türkiye de bu ülkelere dahil oldu. Türkiye sınırları içerisinde çok az sayıda üretici tarafından üretilen solucan gübresi, az miktarda olması sebebiyle çok yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu sayede üreticilerin tamamı kolaylıkla yüksek miktarda kazanç elde edebilmekte ve üretim hızını daha da arttırabilmektedirler. Solucan çadırının üretimini gerçekleştiren Ekin Çadır ile farklı kanallar yoluyla bağlantıya geçmek mümkündür. Kuruluş yıllarında belirli bölgelerde hizmet veren Ekin Çadır, Denizli solucan çadırı satışlarına başlayarak müşteri kitlesini büyük ölçüde arttırmıştır. Son yıllarda mevcut personel sayısını yükselterek de Türkiye’nin her bölgesine hizmet verilmeye başlanmıştır.

22 Kasım 2020
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN