Düzce Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Düzce Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Düzce Hayvan Çadırı

Düzce Hayvan Çadırı

            Geçmişten günümüze hayvancılık Anadolu iklim koşullarında hakim bir sektör olmuştur. Ancak zaman ilerlemiş her alanda olduğu gibi hayvancılık sektöründe de yenilikler devreye girmiştir. Bu yeniliklerin başında teknolojik imkanlarla üretilen çadırların eski tip ağılların yeri alması gelmektedir. Gelişmiş ülkelerde sıkça kullanılan hayvan çadırları, kurulum hızı ve yalıtım kalitesiyle eski tip ağıllardan çok daha büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Ekin Çadır kuruluşu olarak biz de üzerimize düşen görevi yaptık ve yeni nesil gelişmelere ihtiyacı olan ülkemiz hayvan yetiştiriciliği sektörüne dönük üretim yaptığımız dayanıklı, kalite ve üstün yalıtım özelliklerine sahip çadırlarımızla, hayvan sahiplerine olan desteğimizi sürdürüyoruz.

            Yetiştiricilikte yerine getirilmesi gereken birçok talep ve faktör bulunmaktadır. Bunların ilki uygun yetiştiricilik ortamlarının tasarlanması gelmektedir. Hayvan yetiştiriciliği yapılan barınakları günümüz imkanlarına uygun şekilde tasarlamak hedefiyle Ekin Çadır olarak yeni nesil ileri teknoloji çadırlarımızı hayvan yetiştiricilerinin taleplerine cevap vermek adına üretiyoruz. Firmamız kapsamında her daim yeni nesil ürünler üretmeyi hedefleyen uzman ve çalışkan personellerimiz hizmet vermektedir. Düzce hayvan çadırı alanında tüm ihtiyaçlarınızı bizden karşılayabilirsiniz. İmalat fabrikalarımızda yapılmakta ve ülkemizin her yerine montajını yapmaktayız.

Ekin Çadır ile Elinizi Kirletmeden Hayvancılığa Başlayın

            Firmamız, kalite ve dayanıklılığı her zaman önde tutar. Her şeyi ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlar ve memnun kalmanızı hedefler. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına üretimde sizin ihtiyaçlarınıza öncelik veririz. Her türlü kapalı alan yetiştiriciliği üzerine çadır ihtiyaçlarınıza cevap veren fabrikamız üretimdeki birikimleri sayesinde isteklerinize en uygun ürünleri geliştirdi. Her şehrin koşullarına uygun şekilde üretim yapıyoruz ve bunun yanında sizden gelen talepler doğrultusunda da çadır imal edebiliyoruz.

Ekin Çadır Kalite ve Verimliliğin En Uygun Yolu

            Yeni bir ağıl inşa etmek sizlere çok daha pahalıya mal olacaktır ve yaşayacağınız zaman kaybı da cabasıdır. Besi çadırları üzerine edindiğimiz büyük tecrübeden yararlanmak size büyük kar ve verimlilik sağlayacaktır. Hayvan yetiştiriciliğindeki emeklerinizin kara dönmesini amaçlıyorsanız Ekin Çadır tek tercihiniz olmalıdır. Besicilikteki vazgeçilmez araçların başında hayvan barınakları gelir. Bu yapılar, nemin ve ısının sabitlenmesi, kötü kokuların atılması önem arz eder. Her türlü hava şartlarına uygun Ekin Çadır sistemleri verimliliği sağlamak için tercih etmeniz gerek tek çadırdır.
 

12 Kasım 2020
Düzce Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN