İstanbul Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı İstanbul Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Solucan Çadırı

İstanbul Solucan Çadırı

            Dört mevsim kullanım problemi meydana getirmeyen ve özellikle yağmurlu havalarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilen çadırlarımız, tesis dünyasının en önemli seçeneği haline gelmiştir. Bu tesislerimiz, normal tesisler gibi sağlam, kullanışlı ve dayanıklıdır. Yağmur, kar, dolu, tipi, fırtına ve rüzgar gibi bütün olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır. Sel ve deprem gibi afetlere karşı özel olarak tasarlanmaktadır. İstanbul solucan çadırı hizmeti için gerekli ekipmanlar, eleman kadrosu ve etkili tasarım seçenekleri, adresinize nakledilmektedir. Bütün gerekli malzemeler adresinize ulaştırılmaktadır. Kurulum işlemi kısa sürede bitirilmektedir. Bir kaç gün içerisinde solucan üretim tesisine kavuşabilirsiniz. Aylar süren betonarme tesislere nazaran, çadır tesislerimiz çok kısa sürede kuruluyor. Sağlamlık, kullanışlılık ve benzeri kategorilerde, betonarme tesislerden farkı yoktur. 

Çadırlarımız İçin Gerekli Bütün Malzemeler Adrese Teslim Ediliyor

            Kullanım problemi meydana getirmeyen ve bu kategoride birinci sınıf özelliklere sahip olan çadırlarımız, pratik tesis kategorisinin en popüler seçeneğidir. Kurulum işlemleri sertifikalıdır ve kurulum işlemi gerçekleştiren elemanlarımız işin uzmanıdır. Ticari anlamda kullanılan ve yıllarca problemsiz bir şekilde kullanılabilen bu çadırlarımız, ısı ve nem yalıtım özelliğine sahip tasarımlardır. Kurulum işlemlerinde, zemin yapısı, eğim ve benzeri birçok özellik takip edilmektedir. Pratik çadır kurulum kategorisinde değerlendirilen bu tasarımlarımız, sağlam ve kullanışlı özelliklere sahiptir. İmalat işlemlerinin yanı sıra malzemenin nakliyesi ve yerinde kurulum işlemleri, ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Isı yalıtım ve nem yalıtım problemi meydana getirmeyen bu tasarımlarımızda, aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır. Çadır kurulumu için en uygun zemin yapısı ve kurulumun gerçekleştiği bölgenin iklimsel yapısı gibi konular, dikkat edilen konulardır. Sel, yağmur, fırtına, dolu ve rüzgar gibi olumsuzluklar, bu kategoride dikkat edilen hususlar içerisinde yer almaktadır. 

Teknik Açıdan Birinci Sınıf

            Basit ve rüzgara dayanmayan çadırlarla karıştırılmaması gereken tasarımlarımız, teknik açıdan sağlam özelliklere sahiptir. İskelet yapısı oldukça sağlam olan bu tasarımlarımız, üst kısmındaki çadır kısmı da ısı yalıtımlı özelliklere sahiptir. Nem geçirmeyen bu çadırlarımız, Pratik tesis kurulum işlemlerinde en çok tercih edilen seçenekler arasına değerlendirilmektedir. Metal iskelet bölümü özel tasarım kategorisinde değerlendirilen bu tasarımlarımız, zemine monte edilmektedir.
 

22 Kasım 2020
İstanbul Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN