Edirne Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Edirne Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Edirne Solucan Çadırı

Edirne Solucan Çadırı

            Gelişen teknoloji nedeniyle her alanda farklı çözümler üretilmektedir. Tarımsal üretimin maksimum seviyede olabilmesi adına ortaya çıkan yeniliklerden biri de solucan gübresidir. Organik bir gübre olmasından dolayı tercih edilmektedir. Yeni bir iş yapmak isteyen pek çok girişimci solucan gübresi üretimine başlamaktadır. Solucan gübresinin üretilmesi için gerekli olan çadırın imalatını ise, bizler yapmaktayız. Bu üretimin gereklerine yerine getirecek şekilde imal ettiğimiz çadırların kurulumunu da bizzat gerçekleştiriyoruz. Bu çadırları, edirne solucan çadırı veya talep gelen şehirlere giderek kurulumunu yapıyoruz.  

Solucan Çadırı Nasıl İmal Edilir?

            Solucan gübresi yetiştirilecek olan çadırın sağlam olması gerekmektedir. Bu amaçla en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bunun yanı sıra solucan çadırının hava koşullarına mukavemet gösterebilmesi şarttır. Çadırın içi de dışı gibi sıcaktan ve soğuktan etkilenmeyen malzemeden üretilmesi elzemdir. Biz, üreticinin ihtiyaç duyduğu sağlam ve işlevsel çadırları üretiyoruz. Çadırın imalatında amaç, solucanın yetişebilmesi adına uygun sıcaklığın ve nemin sağlanabilmesidir. Yılların verdiği deneyim ve uluslararası kalite belgelerimizle, bu noktada gerekli olanı biliyor, en iyisini üretiyoruz.

Solucan Çadırı Kurulumunu Yapıyoruz

            Solucan çadırının sahip olması gereken özellikte ürettiğimiz çadırların montajını da bizzat yapmaktayız. Müşterimizin istediği günde, o kentte gidiyoruz. Uzman ekibimizle, beraber gittiğimiz şehirde kurulumu yapıyoruz. Bu esnada üreticimizi de bilgilendiriyoruz. Ayrıca çadırın içinde bulunması gerekli olan tüm ekipmanı da üretiyor ve üreticiye teslim ediyoruz. Son olarak çadırın yağmur ve kar yağışından etkilenmemesi amacıyla izolasyon işlemi uyguluyoruz. Bu işlemin ardından solucan çadırı, üretim için hazır haldedir.

Solucan Gübresi Üreticisine Danışmanlık Sağlıyoruz

            Yıllara göre trend olan meslekler vardır. İçinde bulunduğumuz dönemde, tarımsal üretimde verimlilik, önem kazanmıştır. Bu nedenle organik gübre üretimi cazip bir meslek haline gelmiştir. Sektöre giren üreticilere, ilk aşamadan itibaren gerekli tüm desteği sağlayan firmamız, sonraki aşamalarda da üreticinin yanında olmaya devam etmektedir. Uluslararası kalite belgesine sahip bir firma olarak, tüm birikimimizi sektördeki paydaşlarımıza aktarıyoruz. Bilindiği gibi, devlet, üreticilere çeşitli oranlarda teşvik vermekte, destek sağlamaktadır. Bizler, üreticinin bu destekten istifade edebilmesi için, yerine getirmesi gereken şartlar konusunda, bilgilendirme yapıyoruz.

 

22 Kasım 2020
Edirne Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN