Manisa Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Manisa Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Manisa Solucan Çadırı

Manisa Solucan Çadırı

            Son yılların trend mesleklerinden biri olan solucan gübresi üretimi giderek artış göstermektedir. Organik gübreye olan ilgi solucan gübresinin tercih edilmesinde önemli bir etkindir. Talepteki artış nedeniyle yeni bir iş arayışındaki girişimciler, solucan gübresi üretimine yönelmektedir. Her işte olduğu gibi, bu işte de yerine getirilmesi zorunlu şartlar vardır. İlk olarak bir çadır gereklidir. Bizler, çadır üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübemizle üretime uygun çadırların imalatını yapmaktayız. Ayrıca ürettiğimiz çadırları, müşterinin isteği doğrultusunda manisa solucan çadırı veya ülkenin farklı şehirleri olmak üzere giderek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzeme ve üstün hizmet anlayışıyla üreticinin yanındayız.

Solucan Çadırı Üretimi Yapmaktayız

            Üretimin yapılabilmesi için solucan çadırı gereklidir. Solucan gübresi üretimine elverişli, maksimum verimlilik sağlayacak çadırları üretmekteyiz. Üretimin tüm aşamalarını düşünerek ürettiğimiz çadırların yapımında, en kaliteli malzeme ve en iyi işçilik, kullanıyoruz. Ürettiğimiz çadırların, kesinlikle hava koşullarına mukavemet göstermesini, sağlıyoruz. Çadırın dışı kadar, iç tarafının da sıcaktan veya soğuktan etkilenmemesi adına sağlam astarlar kullanıyoruz. Bu sayede çadırlar, uzun ömürlü oluyor ve üretici güvenle üretime devam edebiliyor. Ürettiğimiz çadırların kalitesi, uluslararası kalite belgeleri ile de tescillenmiş durumdadır.

Solucan Çadırı Kurulumunu Yapmaktayız

            Solucan gübresi üretimi için gerekli çadırı ürettikten sonra kurulumu da bizzat yapmaktayız. Müşterimizin, bulunduğu kente giderek, kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra, çadır içinde olması gerekli ekipmanı da üreterek üreticiye teslim ediyoruz. Çadır kurulum yaptığımız esnada, uzman ekibimiz, hem ekipman, hem de çadırla alakalı olarak bilgilendirme yapıyor. Son olarak çadırın, izolasyon işlemini yaptıktan sonra çadır, üretime hazır hale geliyor. Solucan gübresi için, solucanlar gereklidir. Üreticiye her alanda destek olan firmamız, bu noktada da destek vermektedir. Solucan temini konusunda üreticiye yardımcı oluyoruz.

Solucan Gübresi Üretiminde Danışmanlık Yapıyoruz

            Sektöre yeni girmiş, girişimciye başlangıç aşamasından itibaren destek olmaktayız. Trend mesleklerden olan solucan gübresi üretiminde devlet teşvikleri mevcuttur. Bu noktada, üreticinin desteklerden faydalanması için izlemesi gereken yol konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Yıllar içinde elde ettiğimiz, bilgi ve birikimi sektördeki paydaşlarımıza faydalı olmak için kullanıyoruz ve girişimcilerin yanında olmaya devam edeceğiz. 
 

22 Kasım 2020
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN