Erzurum Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Erzurum Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Erzurum Hayvan Çadırı

Erzurum Hayvan Çadırı

            Çadırda hayvan besiciliği yapmak isteyen girişimci ve üreticiler mevcut arazilerinde nasıl bir kapalı alan oluşturabilecekleri konusunda tereddütler yaşamaktadır. Kapalı alan oluşturmanın birinci yolu prefabrik yapılar olmaktadır. Ancak bu yöntem oldukça pahalı ve inşa süreci uzun bir yoldur. Halbuki hayvan üreticileri hayvanlarını hemen bir barınacağı alarak işlerine yönelmek isterler. Hızlı ve etkin bir hayvan barınağının çözümü endüstriyel çadıra sahip olmaktır. Firmamız hayvan çadırı imalatı üzerine çalışmaktadır. İmal ettiğimiz tüm çadırlarımız Türkiye’nin bütün illerine gönderilerek, montajı yapılmaktadır. Çadırların kurulum süresi hızlı ve kolaydır. Hemen hayvanlar çadıra alınarak gerekli barınma koşulları sağlanmış olur.
 
Çadır İmalatı Öncesi Altyapı Çalışmaları

            Bir hayvan çadırı kurulmadan önce, çadırın kurulacağı alanın ve zeminin incelenmesi gerekir. Bu ön fizibilite çalışması teknik personelimiz tarafından yapılarak üreticilere gerekli bilgiler verilmektedir. Öncelikle çadır alanının kurulacağı alanın tarım arazisi olmaması gerekir. Ayrıca çok fazla geçirgen ve yumuşak bir zemin olmamasına dikkat edilmelidir. Çadır iç temizliği için hafif bir eğim daha sağlıklı koşullar için tercih edilmelidir. Yine hayvan çadırının kurulacağı alan üretimin bütünü içinde düşünülmelidir. Kurulun alanının yem depolarına ve gübre çukurlarına yakın olması üreticinin zamanını ve iş maliyetini düşürecektir. Ayrıca çadır içinde kullanılacak elektrik ve su tesisatlarının planlanması iyi yapılmalıdır.
 
            Uzun yıllar endüstriyel çadır imalatında edindiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel çalışanlarımız, bir hayvan çadırından ne beklendiğini çok iyi bilmektedir. Bu nedenle çadır kurulacak alanın tanzimi ve gerekli altyapı planlamasını üreticilerle paylaşarak daha sağlıklı ve kullanılabilir bir çadır alanı oluşturuyoruz.
 
Hayvan Çadırlarımızın Özellikleri

            Ticari çadır üretimine yönelik olarak Ankara Ostim’de bulunan atölyelerimizde ürettiğimiz çadırlarımız hizmet edeceği iş konusunun özelliklerine göre imal edilmektedir. Yerinde kurulum ve montaj işlemlerinin hepsi tarafımızdan sağlanmaktadır.

            Çadırlarımız büyükbaş hayvanların gelişimine uygun olarak gerekli temiz hava, nem ve sıcaklık gereksinimlerini karşılar. Bu tür büyük hayvanların hareketlerine ve davranışlarına uygun alanlar sağlar. Çadırda yapılacak günlük yemleme ve gübre temizliğine kolaylık sağlar. Hayvan bakımları, yer değiştirme gibi işlemlere rahatlık sağlayarak, iş gücü gereksinimlerini en aza indirir. Büyükbaş hayvan üretiminde lider illerden olan doğu illerimizde ve erzurum hayvan çadırı konusunda en çok hizmet verdiğimiz illerimizin başında gelmektedir.
 
            Hayvan çadırı imalatımız yanında; istiridye mantar çadırı ve solucan çadırı gibi farklı konulara uygun imalatlarımız da bulunmaktadır.
 

22 Kasım 2020
Erzurum Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN