Erzincan Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Erzincan Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Erzincan Solucan Çadırı

Erzincan Solucan Çadırı

            Son yılların revaçtaki mesleklerinden biri, solucan gübresi üretimidir. Organik solucan gübresi, organik tarım açısından önem arz etmektedir. Sebze ve meyve atıkları bazı işlemlerden geçirildikten sonra, solucanların sindirim sistemlerinden çıktıklarında gübreye dönüşebilmektedir. Bu şekilde, elde edilen solucan gübresi, değerlidir. Bundan dolayı, solucan gübresi üretimi, yaygınlık kazanmaktadır. Girişimciler, bu sektöre büyük ilgi göstermektedirler. Üretim için solucan çadırı gereklidir. Bu çadırı ise, bizler imal etmekteyiz. Kurulumunu da, yine bizler yapıyoruz. Söz gelimi, Erzincan’dan gelen sipariş üzerine, oraya giderek erzincan solucan çadırı kurulumunu yapmaktayız.

Solucan Çadırı İmalatı Nasıl Yapılır?

            Yıllardır bu işi yapan firmamız, solucan gübresi üretimi için gerekli şartları yerine getiren çadırları imal etmektedir. Solucan çadırı, sabit kalacaktır. Bundan dolayı, sıcaktan veya soğuktan etkilenmeyecek malzemeden üretilmektedir. Astarla güçlendirilmiş, malzeme sayesinde çadırın iç yüzeyi de  soğuk havaya karşı mukavemet kazanır. İstenilen ölçülere göre üretilen çadırın uzun ömürlü olması, üretici açısından önemlidir. Çadır üretimi konusunda uluslararası kalite belgelerine sahip olan firmamız, üreticiler için en iyisini yapmaktadır. 

Solucan Çadırının Kurulumu Kim Yapar?

            Solucan gübresi üretimi için uygun çadırlar imal edildikten sonra, çadırın kurulumunu da bizzat bizler yapmaktayız. Müşterinin istediği günde o şehre gidiyoruz. Aynı zamanda çadırın içinde bulunması gereken ekipmanların imalatını da yapıyoruz. Firmamız, uzman personeliyle çadır kurulumunu yaptığı esnada, ekipman ve çadır konusunda, üreticiyle bilgilendirmektedir. Çadırın ve içindeki ekipmanın kurulumu tamamlandıktan sonra, çadırın izolasyon işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra, solucan gübresi üretimi için sadece solucana ihtiyaç kalmıştır. Firmamız üreticiye solucan temini konusunda da yardımcı olmaktadır. 

Solucan Gübresi Üreticisine Her Aşamada Destek Sağlıyoruz

            Sektöre yeni giren, üreticiye ilk aşamadan itibaren destek sağlıyoruz. Çadırın imalatı, kurulumu ve solucan temininden sonra üreticiye danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Bilindiği gibi, solucan gübresi üretimi popüler bir meslek haline geldi. Ancak sektöre yeni giren bir kişi, devletin sağladığı teşviklerden habersiz olabilmektedir. Bu noktada, yılların verdiği tecrübe ve birikime sahip olan firmamız, üreticiye devlet teşvikleri konusunda bilgi vermekte, bu teşvikleri alabilmek adına yerine getirilmesi gereken şartlar hakkında tecrübelerini paylaşmaktadır.

 

22 Kasım 2020
Erzincan Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN