Eskişehir Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Eskişehir Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Eskişehir Solucan Çadırı

Eskişehir Solucan Çadırı

            İç Anadolu bölgesinin tam uç noktasında bulunan, adeta Karadeniz bölgesi ile Marmara ve Ege Bölgesi üçgeni arasında kalmış Eskişehir’de, özellikle ulaşım büyük bir öneme sahip olduğundan dolayı yoğun bir ticaret gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bölgede yapılacak olan kırmızı Kaliforniya solucanı üretimi, önemli bir gelir kaynağı sunmaktadır. Zira günümüzde toprağın daha verimli hale gelmesi ve yetiştirilecek ürünlerin zarar görmemesi adına solucan gübresi büyük bir öneme sahiptir. Diğer kimyasal gübrelere göre daha doğal bir verim sağlayan, aynı zamanda daha az zahmetle yüksek bir ürün imkanı veren bu gübreler yoğun şekilde kullanılmaktadır. Firmamız sizler için şimdi bu sektöre girmeniz adına profesyonel bir destek sağlıyor, en kaliteli eskişehir solucan çadırı çeşitlerini sunuyor.
 
Eskişehir adına solucan çadırı modelleri
 
            İhtiyaca bağlı olarak farklı kapasitelerde üretimleri gerçekleştirilen solucan çadırları, özelleştirilmiş olarak değişik miktarlarda solucan ve gübre üretimi imkanı sağlamaktadır. Her kısmına özel olarak yerleştirilmiş yalıtım sistemleri, bütün bir yıl boyunca farklı mevsimlerdeki hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sağlamaktadır. Ayrıca sağlam iskelet yapısı farklı rüzgarlara ve bütün dış etkenlere karşı çadırların; uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılmasına imkan sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz referanslar ve müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız anlayışımız çerçevesinde, tam donanımlı solucan çadırlarını firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz. Ayrıca üretim hattından eksiksiz olarak bu çadırlarda kullanılacak ekipmanlar da geçmektedir. İmalat süreci ile başlayan, montaja kadar süren çalışmalarımızı, bu konuda büyük bir tecrübe elde etmiş uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.
 
Çok uygun maliyetlerle solucan gübresi üretimi
 
            Bölge itibariyle ulaşım konusunda ve ticaret açısından büyük bir öneme sahip olan Eskişehir adına, değişik kapasitelere bağlı olarak en kaliteli solucan çadırlarını firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz. Ayrıca tam donanımlı olarak elde edebileceğiniz bu çadırlardan sonra, devletin bu konuda sunduğu teşviki de alarak hemen üretime çok uygun maliyetlerle geçebilirsiniz. Yeni bir iş kolu olarak sizlere kendi işinizi kurmanıza olanak tanıyan solucan gübresi üretimi, her geçen gün daha fazla talep gören önemli bir sektör haline gelmiş durumdadır.

22 Kasım 2020
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN