Amasya Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Amasya Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Amasya Mantar Çadırı

Amasya Mantar Çadırı

            Günümüzde iş imkanları kategorisinde mantar yetiştiriciliği, profesyonel hale gelmiştir. Apartmanların bodrum katlarında ve benzeri yerlerde amatör istiridye mantar yetiştiriciliği, yerini devlet destekli profesyonel yetiştiriciliğe bırakmıştır. Bu yeni iş imkanına kavuşmak için firmamız etkili çözüm seçenekleri üretmektedir. A’dan Z’ye bütün tesis pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Mineral bakımından çok zengin olan bu bitkinin yetiştiriciliği konusunda çözüm üretmeye devam eden firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Katlı olarak inşa edilen çadırlarımızda, küçük arazilerden yüksek verim elde edebilirsiniz. Devletten alınacak destek konusunda gerekli danışmanlık hizmetini de pratik bir şekilde sunuyoruz.

Tarım Ekonomisinde Yeni Nesil Çözüm

            Günümüzde verimin artmasında etkili rol oynayan yeni nesil tarım seçenekleri, mantar yetiştiriciliğinde de verimi artırmaktadır. Amasya mantar çadırı ihtiyacı için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Çadırın kurulumu, çadırın içindeki rafların kurulumu ve klima kurulumu gibi birçok kategori, çalışma kriterlerimiz içerisinde yer almaktadır. İç kısımdaki raf seçenekleri, verimin artmasında birinci derecede rol oynamaktadır. Rüzgar ve fırtınaya karşı dayanıklı üretilen ve izolasyon özelliği ile tercih edilen bu çadırlar, istiridye mantarının yetiştirilmesinde kolaylık meydana getirmektedir. Vitamin ve mineral bakımından çok zengin olan bu ürünler, her geçen gün tercih sıralamasında üste çıkmaktadır. Yerinde kurulum işlemlerinde, malzeme ve işçilik kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. İşinin ehli olan ve bu konuda etkili çözüm seçeneklerini değerlendiren şirketimiz, söz verilen zamana çadırları teslim etmektedir. Yılın her gününde aynı performansla hizmet veren firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. 

Çadırlar Zamanında Teslim Ediliyor

            Profesyonel ekiplerimiz, çadır teslimatı işlemlerinde, zamanla yarışmaktadır.  Takım ruhu ile çözüm üreten elemanlarımız, kısa zamanda çadır kurulum işlemlerini bitirmektedir. Şirketimiz, gerekli izinlerin alınmasından çadır içerisindeki raf montajına kadar bütün işlemlerde etkili çözüm seçenekleri sunmaktadır. Bu kategoride sertifikalı hizmet veren şirketimiz, istiridye mantarı yetiştiricisi olabilirsiniz. Yeni bir iş arayanlar için mantar yetiştiriciliği en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Mantar yetiştiriciliğinin nasıl yapıldığı, hasat zamanın ne zaman olduğu ve nasıl pazara sunulacağı gibi konularda bizden yardım alabilirsiniz. Firma olarak baştan sona kadar mantar yetiştiriciliği konusunda gerekli desteği sunuyoruz. 
 

07 Kasım 2020
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN