Giresun Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Giresun Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Giresun Mantar Çadırı

Giresun Mantar Çadırı

Mantar Üretiminizde Yanınızdayız

            Besin değeri son derece zengin olan ve mutfaklarımızda yaygın bir şekilde kullanılan mantar bitkisinin sıkıntısız bir şekilde yetiştirilmesi için son derece idealdir. Hem Giresunlular için hem de Türkiye genelinin talepleri doğrultusunda giresun mantar çadırı firması tarafından sipariş alınarak, belirttiğiniz tüm noktalara hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilmektedir. Mantar çadırlarının geliştirilmiş özellikleri, teknolojinin yeni sistemleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı bir arada bulacağınız çadır satışı hizmetlerimiz artık online alışveriş aracılığı ile de halka arz edilmektedir. Çadır taleplerini toptan perakende ve paket olarak talep edebilirsiniz. Üretiminden nakliye sürecine, ihtiyacı olan malzeme ve çadır türlerinden tedarikçi firmalara kadar ticari anlamda çok geniş bir sektöre iş kapısı olan mantar üretiminden çok geniş bir sektör istifade etmektedir. 

Ürün Teklif Talepleri ve Mantar Çadırlarının Özellikleri

            Kullanıcıların üretim çadırlarından en önemli beklentilerinin arasından nem ve kokudan kendini muhafaza edebilme özelliğidir. Dışarıdan müdahale ve ya iç etkenler nedeniyle çadırların içinde oluşabilecek nem, koku, küf oluşumu, bakteri ve diğer olumsuzlukların bitkilere zarar vermemesi için mantar çadırlarının bu gibi etkilere karşı dayanıklı olması önemlidir. Aşırı ısınma ve ya soğuma sonucu çadırlarda meydana gelebilecek deformasyonlara uzun süre dayanıklılık gösterir. Çadırlarda kullanılan ısı yalıtımı teknolojisi yardımıyla aşırı ısınma ve soğumanın önüne geçilerek, mantarlar için uygun bir ortam oluşturulur. 

            Çadırların dış cephesi asit oluşumu, dolu, fırtına ve su baskını gibi etkilere karşı son derece dayanıklı yüzey yapısına sahiptir. Çadırlar zemin üzerine sağlam bir şekilde oturtularak, olası dış etkilere karşı dayanıklılık gösterecek şekilde montajlanırlar. Bizden paket hizmeti almanız halinde sipariş sonrası kurulum ve nakliye işlerini de hizmetlerimize dahildir. 

            PVC malzemeden ve eklemeli çıkarmalı iskelelerden hazırlanan mantar çadırları bu yönüyle kolay kullanım özelliği sağlarlar. İhtiyaca göre kolayca toplanarak taşınabilen, alan ve üretim durumuna göre genişleyen ya da küçülen bir esnekliğe sahip garantili çadır türlerini ve fiyat seçeneklerini  mevcut internet sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Ana sayfamızda bulunan, ürünler, çadır kurulumu, soru cevap bölümü, iletişim ve online satış konu başlıklarından yararlanarak sistemimizi kolayca kullanabilirsiniz. 

07 Kasım 2020
Giresun Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
24 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN