Gümüşhane Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Gümüşhane Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Gümüşhane Mantar Çadırı

Gümüşhane Mantar Çadırı

            Endüstriyel çadır üretimi yapan firmamız, Ankara Ostim’deki atölyelerinde uzun yıllar kapalı alanda tarım ve hayvancılık yapmak isteyen üreticilere hizmet vermektedir.  Şiddetli yağmurlara ve rüzgarlara dayanıklı çadırlarımız, güçlü iskelet sistemi sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Zemine uygulanan kazık ve vidalama işlemiyle üstün performansa sahip ürünlerimizi üreticilerle buluşturuyoruz. Büyükbaş hayvanlar barınakları, kümes hayvanı üreticileri için farklı özelliklerde ve boyutlarda çadır imalatımız bulunmaktadır. Sivas, Erzincan, gümüşhane mantar çadırı yanında, büyükbaş hayvan çadırlarımızı da bu illere kadar ulaştırarak kurmaktayız.
 
            Son yıllarda gazete ve televizyonlarda yeni bir iş kolu olarak haber yapılan istiridye mantarı üretimi için çadır üretmekteyiz. Kolay üretimi ile iyi bir kazanç elde edilmesini sağlayan mantar üreticiliğini yapmak isteyenlere gerekli altyapı ve çadır kurulumunda yardımcı oluyoruz. Sadece çadır satışı ile sınırlı olmayan hizmetlerimiz arasında; projelendirme, teknik destek ve devlet teşviklerinin kullanımı konusunda danışmanlık hizmetleri de bulunmaktadır.
 
Hızlı Kurulum, Hemen Üretim

            Çadır imalatımız, gerekli projelendirme ve altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Yerinde montaj ve teslim olarak çalışan firmamız, üreticilerin hemen üretime geçebilmesini sağlamaktadır.  Çadırın montajı ve kurulumu hızlı olduğu için üretim süreci de malzeme ve ekipmana bağlı olarak hemen başlayabilmektedir. Gerektiğinde çadırların yeri kolayca değiştirilebilir. Kolay vidalama ve iskelet sistemi sayesinde hızlı söküm ve kurulum imkanı sağlar.
 
Sağlıklı, Konforlu ve Ekonomik Ürünlerdir

            Çadırlarımız sıcak ve soğuk havalarda mantar üretiminin etkilenmemesi için yalıtımlı ürünlerdir. Kurulum alanının bölgesel hava koşullarına göre gerekli havalandırma bacaları ve ışıklandırma pencereleri planlanır. Bu sayede içerinin daha iyi havalanması ve ışıklandırılması sağlanır. Sistemlerimiz tamamen üretime yönelik  ve kâr endeskli bir anlayışla üretilmektedir. Yeterli havalandırma ve güneş ışığı sayesinde bakteri oluşumunu engelleyerek, sağlıklı ve temiz ürünler üretilmesine olanak tanır.
 
Büyükbaş ve Kümes Hayvan Çadırları

            Aynı zamanda büyükbaş ve kümes hayvan yetiştirenlere özel üretilen çadırlarımız da güvenlidir. Büyükbaş hayvanların ürettiği gübre ve idrar kokularının kolaylıkla dışarı atılmasını sağlar. Yeterli havalandırma ve güneş ışığı sayesinde hayvanlarınız sağlıklı ve temiz kalırlar. Aynı zamanda içerideki nem oranını ayarlayarak ortamın daha kuru kalmasına olanak verir. Kümes hayvanlarının rahatlıkla gezmesini, sıcak ve soğuk hava koşullarından etkilenmeden yetişmelerini sağlamaktadır.
 

07 Kasım 2020
Gümüşhane Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN