Rize Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Rize Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Rize Solucan Çadırı

Rize Solucan Çadırı

Solucan Çadırı Kurulumu Nasıldır?

            Kurulum işleri oldukça kolaydır. Solucan çadırı alım işlemlerini takiben kurulum işlemleri başlamaktadır. Kurulum işlemlerini temin edilen firma yetkilileri sağlamaktadır. Uzman ekip ve profesyonel kadrodan oluşmaktadırlar. Montaj işlemleri esnasında bütün yükümlülükler onlara aittir. Kurulum işlemleri esnasında olabilecek bütün aksaklıklar müşteri tarafından karşılanmamaktadır. Solucan çadırları yanında daha birçok ekipman da gerekmektedir. Bu tür ekipmanlara da firma üzerinden ulaşılabilir. 

Solucan Gübresi Geleceği

            Solucan gübresi geleceği, devlet desteği baz alınarak ihtiyaç duyulan bir alan olduğu için devlet destek vermektedir. Dünya üzerindeki gelişmiş olan neredeyse bütün ülkelerde uzun yıllardır yürütülen solucan gübresi üretimi, Türkiye’de de üretilmeye başlanması ile bu girişimin ileriye dönük bir adım olduğunu göstermektedir. Ayrıca solucan gübresi üretimi sadece ihraç olarak değil, bünyesinde solucan gübresi üretmeyen bütün ülkelere de ithalat yapabilme olanağı sağlayacaktır. Devlet sadece sermaye ile değil daha birçok konuda solucan üretimi yapan girişimcilere destek de vermektedir. 

Solucan gübresi özelliği;

– Toprağa olan etkisi güçlüdür. 3-5 yıl aralığında sürebilmektedir. 
– Toprağa karıştırılan oranları ile etki yaratmaktadır. 
– Uzun süre nem tutar ve bitkinin her ihtiyaç duymasında aktarır. 
– Toprak ısısında etkili bir öneme sahiptir. 
– Bitkinin direncini artırır, bitkiye verdiği besinler sayesinde bitkinin oluşumu ve gelişimi açısından çok önemlidir. 
– Bitki köklerini canlı tutar. 
– Olgunlaşma süresini birkaç hafta erkene almaktadır.
– Bitkilerin raf ömrü uzar. Daha üzün süre hayat sürdürebilmektedir.
– Veriminde büyük ölçüde artış meydana gelir.
– İçeriğinde ot tohumu asla bulundurmazlar ve hastalık yapıcı maddeler içermezler. 

Rize Solucan Çadırı

            Çayı ile sevilen Türkiye sınırları içerisinde yer alan Rize’de solucan çadırları kurulmaya başlanmıştır. Devlet desteğinin bilincinde olan halk, sermaye eksikliğini karşılayabilmek için devletten destek alıyor. Devletin verdiği toplamda 150.000 TL’yi bulan sermayesinin 50.000 TL’si girişimcilere hibedir. Rize solucan çadırı temin edebilmek oldukça kolaydır. Web site üzerinde yer alan iletişim bilgileri ile siteden 7/24 destek alabilirsiniz. Ayrıca site arayüzü içinde yer alan ’’ürünler’’ kısmı ile istediğiniz ürün hakkında detaylı araştırma yapabilmektesiniz.
 

17 Kasım 2020
Rize Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN