Hatay Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Hatay Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Hatay Solucan Çadırı

Hatay Solucan Çadırı

            Her geçen gün yeni gelir kapıları öğrenilmekte ve üreticiler bu yöne doğru hareket etmektedirler. Son yıllarda fazlasıyla talep gören yeni gelir kapısı da solucan gübresi yetiştiriciliğidir. Henüz Amerika’da 10 yıldan kısa sürelerdir kullanılan solucan gübresi, Türkiye’de de yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır. Büyük ölçüde faydasının olmasından dolayı ekinlerin yetişme sürecinde kullanılması kesinlikle tavsiye edilmektedir. Fakat henüz Türkiye’de çok yaygınlaşmadığı için solucan gübresinin fiyatı diğer gübrelere göre daha yüksektir.

Solucan Gübresi Yetiştiriciliği

            Solucan gübresi yetiştiriciliği dünya çapında hızla ün kazanmaktadır. Yetiştiriciler gerekli şartları tamamlayarak direkt olarak gübre yetiştiriciliğine başlayabilmektedirler. Fakat bunun için öncelikle hızlı üreme gerçekleşebilmesi için yüksek miktarda solucan gerekmektedir. Bunun için tavsiye olarak genellikle 100 bin civarında solucan olması gerektiği belirtilmektedir. Bu solucan sayısının elde edilmesi ile birlikte çok kısa süreler içerisinde 1 milyondan fazla solucan sayısına ulaşılabilecektir. Bununla birlikte de direkt olarak gübre üretimi gerçekleşecektir.

            Gübre üretiminin gerçekleşebilmesi için solucanların besin tüketmesi gerekmektedir. Solucanlar her gün kendi ağırlıkları kadar besin tüketmektedirler. Besinlerin tüketilmesinin ardından solucan tarafından dışarıya atık bırakılmaktadır. Bu atıklar da gübre olarak kullanılabilmektedir. Piyasada yer alan her türlü gübreden daha kaliteli ve verimli olan gübre, her türlü alanda sınırsızca kullanılabilmektedir. Henüz piyasa genelinde kolaylıkla ulaşılabilir olmadığı için fiyatları oldukça yüksektir. Fakat aynı zamanda da gübre üreticisi için fazlasıyla karlıdır.

Ekin Çadır Hakkında

            Solucan gübresi üretebilmek için öncelikle her hava koşulunda üretim gerçekleştirilebiliyor olmalıdır. Aksi takdirde üretim aksamakta ve kazanç büyük ölçüde azalmaktadır. Bunun için ısı yalıtımlı çadırları üreten Ekin Çadır ile iletişime geçilebilmektedir. Firma tarafından çadırlara ait olan her parça ayrı ayrı şirket bünyesinde üretilmektedir. Tüm üretim işlemlerinin tamamlanmasının ardından da üretimin yapılacağı yerde montaj işlemi tamamlanmaktadır. Şirketin bünyesinde yer alan uzman personel sayesinde montaj sürecinde de herhangi bir şekilde aksaklık çıkmamaktadır. Türkiye’nin geneline aktif olarak hizmet veren firma, Hatay solucan çadırı satışlarını da bizzat üstlenmiştir. Üretim farklı illerde yapılıyor olsa da, montaj işlemi için Türkiye’nin her bölgesine gidilebilmektedir. Bu sayede üreticiler, diledikleri bölgede üretime başlayabilir ve çadırlarının siparişini kolaylıkla verebilir.

22 Kasım 2020
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN