Iğdır Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Iğdır Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Iğdır Hayvan Çadırı

Iğdır Hayvan Çadırı

            Artan yapı maliyetleri, büyükbaş hayvan beklemek için yatırım yapmak isteyen girişimciler yeni arayışlar içine sokmaktadır. Gerekli yapı ruhsatlarının alınması, proje maliyetleri maliyetleri karşılama işlerini daha karmaşık hale getirmektedir. Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği sadece yapısal sorunlarla kalmamakta, gerekli koşulların sağlanmasını da gerektirmektedir. Bu kapsamdaki talepleri değerlendiren ve uzun yıllar sektörde hizmet veren firma olarak ticari çadır üretimlerimizin kategorisine büyükbaş hayvan çadır üretimini de eklemiş bulunmaktayız. Üreticiler veya girişimciler için en ekonomik ve maliyeti düşük çadırlarımızla üretim ve besicilik yapmak artık daha kolay hale gelmektedir.
 
Her Bölgeye ve İle Çadır Sevkiyatımız Bulunuyor

            Çadırlarımızla, ülkemizin bütün illerinde her mevsimsel koşulda rahatlıkla büyükbaş hayvancılık yapılabilmektedir. Yüksek kaliteli ve yalıtımlı çadırlarımız hayvanların yaşayabileceği koşulları fazlasıyla sağlamaktadır. Bugün ığdır hayvan çadırı ile besicilik yapan illerimiz arasında olup, çadırlarımız bölgesel şartlara dayanıklı ürünlerdir. Büyükbaş hayvanlar çok düşük hava sıcaklıklarında dahi yaşamsal süreçlerini devam ettirebildikleri için, fazla bir ısı gereksinimleri bulunmamaktadır. Ancak sıcak bölgelerde doğru havalandırma yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Üretimini yaptığımız ticari çadırlarımız gerekli havalandırmayı sağlayacak pencereler ve bacalarla bütünleşik olarak imal edilmektedir.
 
Gerekli Teknik Altyapıya Sahibiz

            Besicilik yapmak isteyen üreticilerin ve girişimcilerin yerine getirmesi gereken kanundan ve diğer mevzuattan kaynaklanan prosedürleri yerine getirebilmeleri için gerekli danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz. Ankara Ostim merkezli ve Türkiye’nin en prestijli sanayi bölgesinde yapmış olduğumuz endüstriyel çadır imalatımız yanında, müşterilerimize teknik destek veren tek firmayız. Büyükbaş hayvan, kümes hayvanları, istiridye mantarı ve solucan gübresi üretmek isteyen her üretici için amaca yönelik imalat yapıyoruz.
 

Çadırların Genel Özellikleri

            Çadırlarımız çevre dostu ve bulunduğu çevreyle uyumlu ürünlerden üretilmektedir. Sıradan çadırlar kapalı alanı sadece yağmurdan ve güneşten koruyan bez ürünlerdir. Firmamız bu tamamen endüstriyel çadır imalatı yapmaktadır. Güneş ısısından sarkmaz, yıpranmaz, yağmurdan ve kardan etkilenmez.  Sağlam iskelet yapısıyla en sert rüzgarlara direnç gösterecek özelliklere sahiptir. Kullanılan malzeme ekipmanların tamamın kendi üretimiz olduğu için müşterilerimiz yedek parça sorunu yaşamazlar. Teknik sorun yaşandığında personelimiz en kısa sürede çadıra müdahale ederek gerekli onarım ve bakım işlemini gerçekleştirir.
 

12 Kasım 2020
83 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN