Isparta Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Isparta Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Isparta Solucan Çadırı

Isparta Solucan Çadırı

            Yağmur, kar, rüzgar ve şiddetli fırtınalar, çadır tasarımlarımıza her hangi bir zarar vermemektedir. Uzun yıllar betonarme binalar gibi kullanılabilir. Bu tasarımlarımızda, zemin ve duvar kısmı, birbiri ile montajlıdır. Pratik kullanım özelliğine sahip olan bu tasarımlarımız, pratik montaj özelliğine sahiptir. Anadolu’nun her köşesine çadır hizmeti götüren kuruluşumuz, Isparta solucan çadırı hizmetlerinde de çözüm üretmektedir. Adresinize bütün gerekli malzemeleri, ekiple birlikte naklediyoruz. Yerinde kurulum işlemleriyle, pratik çözüm seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Metal bölüm için gerekli olan bütün metal malzemeler, özel olarak temin edilmektedir. İmalat ve nakliye işleminin yanı sıra montaj işlemleri de firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sektörde aradığınız kaliteli çadır hizmetini bizde bulabilirsiniz. 

Çadırlarımızda Birinci Sınıf Tasarım Seçenekleri Tercih Edilmektedir

            Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan personelimiz, kurulum işlemlerinde, tercih edilen solucan gübresinin üretiminde ve satış işlemlerinde, danışmanlık hizmeti vermektedir. Arazinize en uygun çadır kurulum işlemi, bu kategoride profesyonel olan elemanlarımız tarafından gerçekleşmektedir. İzolasyon özelliği ile birinci sınıf özelliğe sahip olan çadır sistemi, yaz aylarında sıcaktan, kış aylarında soğuktan korumaktadır. Su tesisatı, elektrikle ilgili tesisatlar ve ısıtma sistemine ait tesisatlar, bu çadırlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Solucanların yetişme ortamı için gerekli olan ısı, bu çadırlarda oluşturulabilmektedir. Çadır sistemini kurulumunda gerekli olan bütün işlemler, elemanlarımız tarafından takip edilmektedir. İşinin ehli olan elemanlarımızla, çadır tesis kurulum işlemleri, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Neden Bu Çadırlar Tercih Ediliyor?

            Solucan gübresinin üretiminde, solucanlar kısa zamanda çoğalmaktadır. Bu durumda solucanlara özel kasaların sayısı artmaya başlıyor. Kasa sayısının artması ile birlikte, yeni tesis ihtiyacı meydana geliyor. Betonarme tesislerin çok maliyetli olması nedeniyle, yeni tesis yapım işlemini gerçekleştiremeyen firmalar, fazla solucanları satmak zorunda kalıyor. Bu durumda büyüme trendine giremiyor. Çadır tesislerimiz ise ekonomik, pratik ve etkili olması nedeniyle, betonarme tesislere nazaran en çok tercih edilen seçenek haline gelmiştir. Büyüme trendine giren ve solucan sayısı arttığı için yeni bir tesise ihtiyaç duyan firmalar, kısa zamanda kurulan ve bina kadar sağlam olan çadırlarımızı tercih ediyor.
 

22 Kasım 2020
Isparta Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN