Adıyaman Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Adıyaman Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Adıyaman Hayvan Çadırı

Adıyaman Hayvan Çadırı

Üretimin Yükselen Değeri Hayvancılık

Güneydoğu Anadolu bölgemizin şirin illerinden Adıyaman ilinin önemli geçim kaynaklarından biri olan hayvancılık ve üretim faaliyetlerinde sizlere yardımcı olacak çadır, üretim unsurları ve diğer ekipmanlarla Adıyaman hayvan çadırı olarak hizmetinizdeyiz. Dünya piyasaları ekonomide el değiştiren unsurlar ve önem kazanan üretim faaliyetlerinin değişmesi hayvancılık piyasalarını da etkilemektedir. Firmamız büyüyen piyasalarla yarışırken, aynı zamanda istihdam unsurlarını besleyen hayvancılık sektörünün üretimden, nakliyeye ve mevsimsel amaçlı korunmaya kadar tüm detaylarını düşünerek ürettiği hayvan çadırları ile dayanıklılık ve kullanışlılık bakımından hemen her alanda kendini kanıtlamıştır.

Hem Adıyaman’ da hem de civar il ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız ayrıca ülke genelinde online alışveriş sistemlerinin kullanarak çadır satışı ve kurulum hizmetlerini vermektedir. Çadırlarımızı kümes ve ahır hayvanlarının yetişme ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Doğal ortamın sadeliğinden kopmadan, teknik gelişmelerden yararlanılarak üretimi yapılan çadırlarımız portatif özellikleri sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşınırlar. Bu da üretim alanlarında çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.

Hayvan Çadırlarımızın Teknik Özellikleri

Müşteri temsilcilerimiz ve ya firmamız ile direk ve ya telefon ile irtibata geçmeniz halinde hizmet ve hizmet yöntemlerimiz konusunda bilgilen dirilirsiniz. Firmamızdan çadır almaya karar verdiğinizde ilk olarak çadırın kurulacağı alan ve ne kadar büyüklükte olması gerektiği ile alakalı bir takım ölçüler alınır. Ardından hayvan sayısı, kurulacak yer ve zemin özellikleri gibi unsurlar dikkate alınarak en uygun çadır modeli seçilir. Montaj aşamasında çadırın nasıl kurulup, nasıl kaldırılacağı konusunda üreticilere bilgi verilir ve hizmet sonrası sözlü ve uygulamalı teknik destek sağlanır.

Size sunduğumuz tüm çadırlar ve kurucu ekipmanlar sözleşme hükümleri gereğince garanti kapsamında olup fabrikasyon ve ya kullanım aşamasında yaşanabilecek arızalar tarafımızca giderilmektedir. Dış etkiler, doğal koşullar, bakteri ve küf oluşumu, rutubet ve yangın gibi hayvanlara ve çadırlara zarar verebilecek unsurlara karşı son derece dayanıklı olan modellerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak ve sipariş işlemleri için satış temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Üretiminizin büyüklüğüne ve çeşitliliğine göre perakende olarak hayvan çadırları satın alabileceğiniz gibi, ihtiyaç hasıl olması halinde toptan çadır siparişi de verebilirsiniz.

03 Temmuz 2019
4.766 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Abdurrahman Ağan dedi ki:

    Baylk veriyormusunuz

BİR YORUM YAZIN