İstanbul Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı İstanbul Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Hayvan Çadırı

İstanbul Hayvan Çadırı

             Son günlerde devlet destekli hayvancılık yapmak isteyen vatandaşlarımızın sayıları bir hayli artmaya başladı. Hayvancılığın, getirisi yüksek bir çalışma alanı olması, bu ilginin nedenleri arasında yer alıyor. Ancak bu işte başarılı olabilmenin ilk kriteri, hayvanlar için gerekli standartlara sahip bir yaşam alanı kurulmasından geçiyor. Firmamız sizlere istanbul hayvan çadırı talepleriniz için yardımcı olurken aynı zamanda bu işe yeni başlayacaklar için danışmanlık hizmetlerinde de bulunmaktadır.

 Hayvan Çadırlarının Avantajları

             Oldukça kolay kuruluma sahip olan bu çadırlar, istenilen her yerde rahatlıkla kurulabilmektedir. Bu çadırların sağladığı en önemli avantaj, dışarıdaki hava koşulları gözetilmeden en zorlu kış şartlarının yaşandığı bölgelerde dahi kullanılmasıdır. Çünkü çadırlar önemli ölçüde bir yalıtım ile kurulmaktadır. Bu yalıtım malzemeleri, dışarıdan gelen soğuğun, hayvanlara zarar vermesini engellerken içeride hayvanların sağlıklı yaşamasına olanak verecek bir nem miktarını korumaktadır. Ancak yalıtımın kaliteli olmadığı çadırlarda, içeride çok yüksek nem birikmesi ve daha sonra çadırların duvarlarından yoğun bir terleme yapması riski göz önünde bulundurulmalıdır. Böyle bir ortamda hayvanlar uygunsuz koşullarda bakılmış olacak, üstelik aşırı nemli ortamda bakteriler çoğalacağı için sağlıklı olan hayvanların çeşitli hastalıklara yakalanması kaçınılmaz olacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu çalışmalarda, tüm bu kurallar göz önünde alınarak, en uygun çadırlar inşa edilmektedir. 

 Hayvan Çadırlarının Kurulum Hizmetleri

             Firmamız tarafından gerçekleştirilen hayvan çadırı kurulum hizmetlerinde yılların getirmiş olduğu deneyimlerimiz ile sizlere hizmet verilmektedir. Kullandığımız çadır malzemeleri ve ekipmanları, üretimlerini kendimizin sağladığı, yüksek kaliteli ürünlerdir. Bu ürünler, çadır kurulacak alanın genişliği ve bölgesel farklılıklardan kaynaklanan koşullar dikkate alınarak seçilmektedir. Firmamız bünyesinde görev yapmakta olan deneyimli ekibimiz, çadır kurulumunu bizzat yönetip, takip ederek, gereken işlemleri gerçekleştirmektedir. 

              Yıllardan beri her türlü ticari amaçlı çadır malzemelerinin üretimi ve çadır kurulumu konusunda başarılı işlere imza atan firmamız, hayvancılık işini sürekli olarak yapanlara, üretim kapasitelerini nasıl yükseltebileceği hakkında geniş bilgilere sahiptir. Ayrıca işe yeni başlayacak olan kimselerin de en doğru biçimde bilgilendirilmelerini sağladığımız danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu konuda devlet desteğine başvurmak isteyenleri de konu hakkında bilgilendirerek, gereken mercilere yönlendirme çalışmalarında bulunuyoruz. 
 

22 Kasım 2020
22 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN