İstanbul Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı İstanbul Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Mantar Çadırı

İstanbul Mantar Çadırı

            Olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip özel çadırlar, üretim tesisi konusunda da başarılı sonuçlar vermiştir. Bu kategoride birinci sınıf malzemeyle kurulum işlemi gerçekleştiren firmamız, çadırın iskeleti, çadırın üste çekilmesi, iç kısımdaki rafların dizaynı, klimanın kurulumu ve kompost temini gibi kategorilerde profesyonel çözüm üretmektedir. Yılın her gününde aynı performansla çözüm üreten ekibimiz, resmi işlemler ve devletin mantar için verdiği destek konusunda da bilgilendirme işlemi gerçekleştirmektedir. İstanbul mantar çadırı hizmeti için tam anlamı ile çözüm arıyorsanız, bizi aramanız yeterlidir. 

Küçük Alanlarda Büyük Verim

            Bu sistemin en önemli özelliği raflı olmasıdır. Yüz metre karelik alanda dört sıra raflı bir çadır, dört yüz metre karelik alanın verimini verebilmektedir. Çadır sisteminde klimalar, mantarın sıcaklık değerine göre farklılık göstermektedir. Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı olan bu çadırlar, kış aylarında ve yaz aylarında olumsuz hava koşullarını içeriye yansıtmamaktadır. Mantar için gerekli ısı derecesi, iç kısımdaki klima tarafından sağlanmaktadır. Suyu göze şifa olan mantarlar, vücudun direncini artıran etkili bir besindir. Bu bitkinin yetiştiriciliği konusunda da bizden bilgi alabilirsiniz. Suyu göze şifa olan ve birçok faydası bulunan mantarlar, yurt dışına ithal edilmektedir.

            Ekonomide önemli bir yere sahip olan mantarcılık, profesyonel çözüm ister. Merdiven altında veya bodrum katlarında yapılan yetiştiricilik kolu komşuya yeter. Gerçek anlamda kazanç elde etmek istiyorsanız, profesyonel bir başlangıç yapın. Bunun için sertifikalı çalışan, işin ehli personel ekiplerle çözüm üreten şirketimizi tercih edebilirsiniz. TSE belgeli malzemelerle kısa zamanda istenilen etkili çözüm seçeneğini kapınıza getiren şirketimiz, bu konuda sizin için ilk adımı atmaktadır. Zehirsiz güvenilir mantar yetiştiriciliği için gerekli bütün bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 

Hizmette Kaliteli ve Etkili Çözüm

            Çadırın kurulumu dışında, mantarla ilgili çözüm seçeneklerini adresinize taşıyan firmamız, bu işi profesyonel bir şekilde yapmak isteyenler için çözüm üretmektedir. Çadır dünyası için gerekli bütün malzemeleri adresinize getiren ve daha sonra pratik bir şekilde kurulum işlemini yapan elemanlarımız, işinin ehlidir. Firmamız, bu konuda gerekli sertifikaya sahiptir. Destek için gerekli bütün şartları sizler için oluşturabiliriz.
 

07 Kasım 2020
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN