Tunceli Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Tunceli Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Tunceli Solucan Çadırı

Tunceli Solucan Çadırı

            Çadır hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün techizatı adresinize ulaştıran şirketimiz, yeni bir iş isteyenlere iş kurmaktadır. Sağlam ve kolay montajlanabilen bu çadırlarımız, geçici değildir. Pazar çadırları veya kamp çadırları ile karıştırmamak gerekir. Zemine monte edilen çok sağlam metal iskeleti olan ve bütün hava koşullarına karşı dayanıklı tasarımlardır. Normal bir tesis gibi yıllarca problemsiz kullanılabilir. İnşaat sektörüne nazaran çok ekonomiktir. Kullanım alanı çok geniş olması nedeniyle, üretimde artışa neden olmaktadır. Pratik, etkili ve kullanışlı olan bu çadırlarda, aradığınız kaliteli kullanım özellikleri bir arada bulunmaktadır. Tunceli solucan çadırı konusunda çözüm üreten şirketimiz, ülke genelinde hizmet veren bir kurumdur. 

İşinizi Hemen Kuruyoruz

            Aylarca süren inşaatlar, tesis kurulumunu çok geciktirir. İzinler, vergi işlemleriyle bu süre uzar. Çadır sistemimizle bir kaç gün içinde solucan gübresi piyasasına girerek satışa başlayabilirsiniz. Sağlam, kullanışlı ve yıllarca problemsiz bir şekilde bu çadır sistemini kullanabilirsiniz. Hizmet kalitesini sürekli artıran ve bu kategoride çözüm üreten şirketimiz, yalıtım özelliği üst seviyede olan bu çadırları sorunsuz bir şekilde kullanmaktadır. Hizmet kalitesini artıran ve bu kategoride çözüm üretmeye devam eden kuruluşumuz, ruhsat, vergi levhası, organik izin belgesi, tarım izin belgesi ve İTU izin belgesi gibi resmi belgeler konusunda da bilgi vermektedir.

Üretim Nakliye ve Kurulum Bizden

            Firmamız, çadırın bütün malzemesini tedarik edebilmektedir. Bunun yanı sıra adresinize taşımaktadır. Adresinize bütün malzemeler toptan getirilir ve kısa zamanda tesisiniz işlemeye başlar. İç mekan için gerekli olan malzemelerin yanı sıra çadırın temelini oluşturan iskelet bölümü, sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Hizmet kalitesini artıran şirketimiz, bu kategoride çözüm yöntemlerini geliştirmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini artıran ve bu kategoride gerekli olan bütün malzeme ve ürünleri tedarik eden şirketimiz, konusunda deneyimli eleman kadrosu ile hizmet vermektedir. Sağlam ve kullanım alanı geniş olan bir tesisle işe başlamak, ilk önemli adımdır. Bir işe başlayan ve ne yapacağını bilmeyen girişimciler, kısa zamanda işi bırakmaktadır. Bu nedenle bu işte önemli olan bütün konuları bizden öğrenebilirsiniz. İyi bir başlangıç için işi ehline sormalısınız.
 

22 Kasım 2020
Tunceli Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
8 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN