Kastamonu Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kastamonu Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kastamonu Hayvan Çadırı

Kastamonu Hayvan Çadırı

            Karadeniz Bölgesi’nin en belirgin özelliklerini taşıyan Kastamonu, bütün bir yıl boyunca aldığı yağış ile birlikte tarım konusunda, farklı ürünlerin yetiştirilmesinde önemli bir yere sahiptir. Tabii tarımın gelişmesi ile birlikte hayvancılık da her geçen gün daha fazla artış gösteriyor. Bu artışın daha profesyonel ve kaliteli şekilde sağlanabilmesi adına sizlere kastamonu hayvan çadırı çeşitlerini sunmaktan gurur duyarız. Hayvanların daha hızlı ve doğal, besili şekilde gelişebilmesi için tasarımları özel olarak gerçekleştirilmiş hayvan çadırları, firmamız bünyesinde sizlere çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Özellikle Kastamonu şehrinin sürekli aldığı yağışı karşı güçlü bir direnç sağlayan yalıtım sistemleri sayesinde, hayvanlarınız bütün bir mevsim boyunca güvenle konaklayacak; besili şekilde yetişecektir.
 
Kastamonu için hayvan çadırları
 
            Türkiye’nin et ve süt ürünlerinin talebini en güçlü katkıyı sağlayabilmeniz için ve güzel bir gelir elde etmeniz adına, sizlere bu konuda profesyonel bir destek sağlamaktayız. Fabrikamız bünyesinde tasarımları farklı kapasitelerde özelleştirilmiş olarak hazırlanan hayvan çadırları, üretimini gerçekleştirmek istediğiniz miktara bağlı olarak hazırlanmaktadır. Arzu ettiğiniz çadırlar ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun hiç fark etmez, üretimini gerçekleştiriyor ve montaj işlemlerinde sağlıyoruz. Bu şekilde anahtar teslim hayvan çadırlarını elde edebilir, firmamız çatısı altında hazırlanan ekipmanlar sayesinde de eksiksiz olarak üretim gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde devlet tarafından gerçekleştirilen teşviki de firmamız kapsamında aldığınız çadırlarla donanımınızı tamamlayarak elde edebilirsiniz.
 
Hava koşullarına karşı kaliteli bir sistem ile hayvan çadırları
 
            Besili hayvan yetiştiriciliği konusunda en büyük problemlerden biri hava koşullarıdır. Bütün bir yıl boyunca güven içerisinde hayvanların yetişmesi için, mutlaka özel yalıtım sistemleri hazırlanmış hayvan çadırlarını kullanmak gerekmektedir. Aynı zamanda geniş iç hacmi ve düzenli kurulumları sayesinde, hayvan çadırları tam istenilen verimlilikte hayvanların yetişmesine fırsat sunar. Tamamen kaliteli bir malzeme yapısı ile sağlam iskelet altında hazırlanmış olan bu çadır çeşitlerini, firma olarak sizlere imalat hattından montaj kısmına kadar güven içerisinde sağlamaktayız.  Profesyonel kadromuz söz verdiğimiz zaman içerisinde adresinize ürünleri getiriyor ve montajını yaparak anahtar teslim sizlere sunuyor. Bu konuda elde ettiğimiz garanti belgemiz ile sizleri ayrı bir güven sağlayarak, işinizi büyütmenize olanak tanımaktayız.

22 Kasım 2020
Kastamonu Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN