Kayseri Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kayseri Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kayseri Solucan Çadırı

Kayseri Solucan Çadırı
            Günümüzde artan sektörlerden biri de solucan üretimidir. Solucan gübresi üretilip hem imalatı hem de satışı yapılır. Bu konuda Kayseri bir girişimde bulunmuş ve solucanlar için büyük bir tesis oluşturarak çadır kurmuştur. Kayseri solucan çadırı ile başarıyı sağlamış hizmetlerine sınır tanımadan devam etmiştir. Kayseri firması bu gübrenin satışını ve imalatını gerçekleştirirken aynı zamanda tesislerin çadır montajlarını da yapmaktadır. Bununla beraber çadırda kullanılan bütün ekipmanları temin etmektedir. Solucan gübre üretim çadırı geniş çaplı bir bölüme sahiptir. Bu yüzden üzerinde uzman ekipler çalışmıştır. Uzman ekipler çadırlara yalıtım sistemi kurmuştur. Yalıtım sistemiyle beraber solucanlar zarar görmeden üretim devam eder. Yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyan yalıtım sistemi girişimciler için vazgeçilmezler arasındadır. 

Solucan Çadırınızı Kuralım

            Kayseri firması sizlere hizmet vermeye her geçen gün hızla devam etmektedir. Solucan çadırlarının montajını yapan firma tesislerde sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Sizin istediğiniz bir alanda çadırların montajını gerçekleştirir bütün kurulumu üstlenir ve kendi uzman ekibini çadırları kurması için yönlendirme yapar. Girişimcilere bu şekilde fırsat veren firma devletin destek olması için de danışmanlık yapmaktadırlar. Birçok sertifikası bulunan firmanın tesisi zamanla büyümekte ve solucan üretimini bu şekilde arttırmaktadır. Ticaret amaçlı kurulan firmanın birçok kişiye yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Büyük firma büyük işler getirir. Üretime katkı sağlayan Şanlıurfa sağlıklı beslenmeye çok önem vererek gübre üretimine devam etmektedir. 

Solucan Gübresi Değerli

            Üretilen solucan gübreleri sağlık açısından çok değerlidir. Meyve sebze yetiştiriciliğinde organik gübre kullanılması önem arz eder. Birçok bitki yetiştiriciliğinde organik gübre kullanılmasıyla beraber sağlıklı bitkiler ortaya çıkar. Aynı zamanda bu gübrenin kullanılması her şeyi organik kılar. Çadırların yalıtım sistemleri ile korunması ile de solucanlar ve gübreleri doğal hava koşullarından etkilenmezler. Bu sayede çadırlar yıllarca faaliyet gösterirler. Öğrenilen bu yeni sektör birçok kişi için ilham kaynağı olmuş yapılan her tesis üretime büyük katkı sağlamıştır. Sizler de üretimi düşünüyorsanız Şanlıurfa ekibinden yardım alabilir ve donanımlı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tesisin nerede kurulacağına karar vermeniz olacaktır. 
 
 

22 Kasım 2020
Kayseri Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN