Samsun Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Samsun Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Samsun Hayvan Çadırı

Samsun Hayvan Çadırı

            Liman şehirlerinden biri olarak da bilinen Samsun, bu yönüyle hem kara hem de deniz yolu açısından ticaret konusunda büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden başka İstanbul olmak üzere bütün farklı şehirlere besili hayvan ticareti gerçekleştirilmektedir. Fakat Karadeniz bölgesinin yağışlı ikliminden nasibini alan Samsun’da, bu yüzden hayvancılık titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tabii dağlık alanları ve özel otlak ile mera bölgeleri sayesinde, hayvancılığa oldukça elverişli bir ortamı olan şehir adına; firmamız bu olanağı daha verimli bir hale getirmek için özel hayvan çadırlarının tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel bir anlaş içerisinde üretimlerini sağladığımız çadır çeşitlerini, çok uygun fiyatlarla elde edebilir; hayvanlarınız için sağladığınız özel ortam sayesinde, daha yüksek miktarda verimli bir üretim elde edebilirsiniz.
 
Samsun için hayvan çadırları
 
            Günümüzde hayvan çadırlarının önemi çok büyüktür. Doğru yalıtım sistemleri ile üretimi sağlanmış olan çadırlar, hayvanların çok daha verimli şekilde yetişmesine olanak tanımaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız ihtiyacınıza bağlı olarak özel kapasitelerle hazırlanmış samsun hayvan çadırı ürünlerini sizlere güven içerisinde teslim etmektedir. Üstelik imalat ile başlayan sürecimiz sizler için montaj kısmına kadar devam etmektedir. Bu noktada sizin tek yapmanız gereken hayvanlarınıza iyi bakmak ve onların verilmiş şekilde yetişmesine fırsat vermektir. Özellikle bol yağış alan Karadeniz bölgesinde bu yağışlardan ve soğuk havadan etkilenmemeleri için, özel bir tasarım altında hazırlanmış yalıtım sistemleri çadırlarımıza eklenmektedir. Bu izolasyon avantajının yanı sıra, yine fabrikalarımızda kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanan ekipmanlar da sizlere sunulmaktadır.
 
En uygun maliyetlerle hayvan yetiştiriciliği imkanı
 
            Güzel bir gelir elde etmek ve Türkiye’nin tüm bölgelerine hayvan ticareti gerçekleştirebilmek adına, verim ve miktar mutlaka istenilen seviyede olması gerekmektedir. Bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek için ise sizlere sunduğumuz özel hayvan çadırları, uygun ortamın yakalanması için özel bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca şimdi devletin sunduğu teşviki de elde ederek, Samsun şehrinin farklı alanlarında güven içerisinde hayvancılık gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımlarınızın doğru şekilde kullanılması ve yeni bir iş koluna güvenle atılabilmeniz adına, sizlere profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyarız.

22 Kasım 2020
30 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN