Kırıkkale Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kırıkkale Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kırıkkale Solucan Çadırı

Kırıkkale Solucan Çadırı

            İçinde bulunduğumuz dönemde doğal yaşama karşı büyük bir özlem başlamış durumdadır. Aynı zamanda doğal besinler de oldukça revaçtadır. Organik tarım ciddi bir endüstri halini almıştır. Tüm bu süreç içerisinde doğal gübre ihtiyacı, ciddi bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır.  Doğal gübre olan solucan gübresi üretiminin yaygınlık kazanmasının nedeni budur. Yeni bir sektör arayışında olan pek çok kişi solucan gübresi üretimine yönelmiştir. Girişimcinin üretime başlayabilmesi gerekli olan çadır imalatını bizler yapmaktayız. Üretimin tüm gereklerine cevap verecek nitelikte imal ettiğimiz çadırın montajını da bizzat uzmanlarımızca yapmaktayız. Türkiye’nin her yerinden gelen taleplere yanıt veriyoruz. Kırıkkale’den gelen bir sipariş için, o şehre giderek kırıkkale solucan çadırı kurulumunu yapıyoruz.   

Solucan Çadırı Üretiminde Yılların Deneyimi

            Sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz. Bu deneyim ile solucan çadırının tüm gereklerine sahip çadırı, en kaliteli malzemeleri kullanarak imal ediyoruz. Hava koşullarından etkilenmeyen, çadırlar için uygun malzeme seçimi yapıyoruz. Aynı zamanda, uzun yıllara dayanan, sağlam çadırlar imal ederek, üreticinin devamlılık yakalamasını amaçlıyoruz. Bu noktada, uluslararası düzeyde kalite belgelerine sahip bir firma olarak, hep daha iyisini yapmaya gayret ediyoruz. 

Solucan Çadırı Kurulumunu Biz Yapıyoruz

            Türkiye’nin tüm illerinden gelen siparişlere olumlu yanıt vermekteyiz. Ürettiğimiz çadırların montajı için, üreticinin verdiği günde, o şehre gidiyoruz. Uzman ekibimizle beraber, kısa sürede kurulumu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, çadırın izolasyon işlemini tamamladıktan sonra çadır kurulumu nihayete ermiş oluyor. Bunun yanı sıra, çadırda bulunması gereken ekipmanların imalatını da yapıyoruz. Çadırın kurulumunu gerçekleştirdiğimizde, uzman ekip arkadaşlarımız, hem çadır hem de ekipmanlarla ilgili olarak , gerekli bilgilendirmeyi de yapmaktadır. Solucan gübresi üretimi için gerekli olan solucanların temini için yine bizler yardımcı oluyoruz. 

Solucan Gübresi Konusunda Danışmanlık Yapıyoruz

            Son yılların revaçta mesleklerinden biri solucan gübre üretimidir. Solucan gübresi üretimine devlet de teşvikler vermektedir. Ancak bu teşvikleri, üreticiye bizler anlatıyoruz. Ayrıca teşviklerden istifade etmek için yerine getirilmesi gerekli şartlar, hususunda da yine üreticiye bizler, danışmanlık sağlamaktayız. Uzun yıllarda dayanan tecrübemiz ve birikimimizle, ilk aşamadan itibaren, sektördeki paydaşlarımıza faydalı olmayı amaçlıyoruz. 

17 Kasım 2020
Kırıkkale Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN