Kırklareli Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kırklareli Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kırklareli Mantar Çadırı

Kırklareli Mantar Çadırı

            Mantar içerdiği vitamin ve minarel sebebiyle oldukça tercih edilen bir besin türüdür. Protein kaynağı olarak, ete göre çok daha ekonomik olması da mantarı cazip hale getiren bir diğer etkendir. Mantarın farklı çeşitleri mevcuttur. Bunlardan en popüler olanı ise istiridye mantarıdır. İstiridye kabuğuna benzediğinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Bu mantar türü, kayın veya kavak ağaçlarının diplerinde yetişir. Ticari olarak yetiştirilen istiridye mantarı, serin ortamları sever.  Mantarın yetiştirilebilmesi için mantar çadırı, üretimi yapan bir firmayız. Yaptığımız çadırların, ülkenin dört bir yanına giderek bizzat montajını yapıyoruz. Türkiye genelinde, kırklareli mantar çadırı ve tüm şehirler için benzer hizmetler vermekteyiz.

Mantar Çadırı Nasıl Olur?

            İstiridye mantar çadırı, mevsimsel değişimlere uyum sağlayacak yapıda olmalıdır. Soğuğa karşı mukavemet gösterebilmesinin yanında sıcağa karşı da dayanıklı olması önemlidir.  Çadıra sağlamlığını kazandıran özellikle kullanılan özel astarıdır. İstiridye çadırı için, yalıtımın da önemi büyüktür. Bu nedenle, bizler izolasyon için en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun ömürlü çadırlar imal ediyoruz. İstiridye mantarının istediği tüm özellikler, çadırda bulunmalıdır. Serin bir ortam olmalı, oksijeni yeterli olmalıdır. 

Mantar Çadırını İmal Edip Montajını Yapıyoruz

            15 yıllık tecrübemizle üreticilere çadır sağlayan firmamız, bunun yanı sıra Türkiye genelinde montajını da gerçekleştiriyoruz. Montaj esnasında uzman ekibimiz, üreticiyi çadırın bazı özellikleri hususunda bilgilendirir. Ayrıca çadırın içinde olması gereken ekipman da tarafımızdan tedarik edilmektedir. Bunlardan biri de, kompost’dur. İstiridye mantarının yetiştiği doğal ortamındaki toprak, kompost olarak adlandırılır. Mantar çadırının üretime hazır hale gelmesi için mutlaka, içerisine kompost konulmalıdır. Bu noktada biz, üreticiye destek oluyor ve tedarikçiyle, üreticiyi buluşturuyoruz.

İstiridye Mantarı Konusunda Her Tür Desteği Sağlıyoruz

            Türkiye’de uzun yıllardan beri bu sektörde olan firmamız, sipariş üzerine en kaliteli malzemeden çadırı imal etmektedir. Bunun yanı sıra istenen günde, istenen şehirde çadırın kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kurulumuyla beraber, izolasyonu tümüyle çözüme kavuşturduktan sonra çadırı, üreticiye teslim ediyoruz. Üreticilerin kompost ihtiyacını da çözen firmamız, verimliliğin artması konusunda üreticiye destek vermektedir. Bunların ötesinde firmamız, üreticilere devlet destekleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparak, danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. 

 

07 Kasım 2020
Kırklareli Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN