Bursa Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bursa Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bursa Mantar Çadırı

Bursa Mantar Çadırı

            İmalat dünyasının en popüler seçeneği haline gelen çadırlar, inşaat masrafından kurtaran ekonomik seçeneklerdir. Basit kamp çadırları ile karıştırılmamalıdır. Yere monte edilen ve metal iskelet sistemine sahip bu tasarımlar, çatılı özelliğe sahiptir. Üst kısmı, yağmur suyunu aşağı düzenli bir şekilde indirmektedir. Üst kısma örtülen çadır ise ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Şiddetli rüzgar, yağmur, dolu ve fırtına gibi etkilere karşı dayanıklıdır. Dondurucu soğuk ve şiddetli sıcaklar, bu çadırın yapısal özelliğine her hangi bir zarar vermemektedir. Bursa mantar çadırı sektöründe de çözüm üreten firmamız, bu bölge için etkili hizmet sunmaya devam etmektedir. 

Yeni Bir İşle Tanışın

            Ekonomi dünyasında etkili özelliğe sahip olan ve tercih sıralamasında üst sıralara çıkan çadırda mantar yetiştiriciliği, yeni bir iş düşünenler için fırsattır. Bu kategoride çadır kurulumu, çadır içinde raf kurulumu, klima kurulumu, kompost temini gibi birçok işlem firmamız tarafından takip edilmektedir. Kurulum işlemlerinde ekip halinde çalışıyoruz ve kısa zamanda kurulum işlemlerini sonuçlandırıyoruz. Mantarla ilgili bütün işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, bu kategorideki püf noktaları en ince ayrıntısına kadar çözümlemektedir. Mantar çadırı kategorisiyle, genç girişimciler için pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Hizmet kalitesini her geçen gün güncellemeye devam eden ve bu kategoride profesyonel çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, hava koşulları el verdiği sürece kurulum işlemini gerçekleştirmektedir. 

Çalışmalarımız Resmi Prosedüre Uygun

            Mantar yetiştiriciliği kategorisinde tercih edilen yöntemler, bu kategorideki resmi prosedüre uygun şekilde tasarlanmaktadır. Devlet desteği için gerekli bütün şartlar bir araya getirilmektedir. Sağlam, kullanışlı ve uzun ömürlü olan bu çadırlar, uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlayabilmektedir. Isı yalıtımı özelliği nedeniyle içerideki klima, içerideki havayı dengeleyebilmektedir. Bu kategoride çadırların kullanışlı özelliklere sahip olması nedeniyle, genel anlamda en çok tercih edilen seçenek haline gelmiştir. Garaj, ahır, ambar ve mantar çadırı kategorileri, inşaat sektörüne ihtiyaç kalmadan çözüm üretmektedir. Günümüzde inşaat sektörünün çok pahalı hale gelmesi nedeniyle, çadırlar çok daha popüler hale gelmiştir. Küçük veya büyük araziler için özel projeler hazırlanmaktadır. Arazinizin yapısına göre istediğiniz büyüklükte çadır kurulumu gerçekleşmektedir. 
 

07 Kasım 2020
31 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN