Kars Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kars Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kars Hayvan Çadırı

Kars Hayvan Çadırı

            Ekonomi dünyasının yeni yıldızı olan hayvancılık, pratik tesis kurulumu ile çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Firmamızın dayanıklı, kullanışlı ve profesyonel tasarım özelliğine sahip çadır tasarıları, bu sektörün gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Ülkemizde yurt genelinde hizmet veren şirketimiz, hayvancılığın merkezlerinden biri olan Kars iline de hizmet götürmektedir. Kars hayvan çadırı hizmetiyle, bu ildeki hayvancılık sektörünün gelişiminde etkili olan şirketimiz, adrese teslim çözüm üretmektedir. 

Yeni İşiniz Hayırlı Olsun

            Sektörel anlamda işini bırakan veya yeni bir sektörle iş hayatına devam etmek isteyen herkes için hızlı ve pratik çadır kurulum işlemi gerçekleştiriyoruz. Çadırlarımız sıradan olmayıp, bina şeklindeki tesisler kadar sağlam ve kullanışlıdır. Zemine monte edilen ve çatı sistemi ile tasarlanan bu çadırlarımız, yağmur, kar ve fırtınaya karşı son derece dayanıklı özelliklere sahiptir. Etkili, pratik ve kullanışlı özelliklere sahip bu çadırlarımız, ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Kış aylarının soğuk havasını, yaz aylarının sıcak havasını, bu çadırlarda hissetmezsiniz. Çadırlar için gerekli olan sıcaklığı dengeleyebilirsiniz. Su ve elektrik tesisatları ile uyumlu olan bu tasarımlarımız, bir ahırda olması gereken bütün özelliklere sahiptir. Arazinin yapısı, eğim ve iklimsel özellikler, çadır kurulumunda dikkate aldığımız konulardır. Hizmet kalitesini sürekli yenileyen ekiplerimizle çadır kurulum işlemleri sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Dayanıklı Kullanım Özelliğine Sahiptir

            Kullanışlı ve pratik kullanım özelliğine sahip olan çadırlarımızla, hayvancılık kategorisinde bir adım önde olabilirsiniz. Tesislerimizin genişliği ve kullanım alanı oldukça geniştir. Hayvan sayısına göre özel tasarlanan çadırlarımız, istediğiniz kaliteli kullanım özelliğine sahiptir. Yağmur ve kar yağışına karşı özel tasarlanmıştır. Çatı sistemi sayesinde kar yığınları zemine inmektedir. Çatı tasarımı, yağmur ve kar fırtınalarına karşı özel tasarlanmıştır. Şiddetli fırtına ve rüzgara karşı özel olarak tasarlanmıştır. Çadırların kurulumunda gerekli olan bütün malzemeler ve hayvancılık için gerekli bütün malzemeler, nakliye hizmeti ile birlikte adresinize taşınmaktadır. Malzeme temini, imalatı ve montajı ile çadır kurulumunda gerekli olan bütün seçenekler kapınıza getirilmektedir. Günümüzde çadır kurulum işlemleriyle, çok düşük maliyetlerle tesis sahibi olabilirsiniz. Küçük işletmelerin yanı sıra büyüme trendine giren büyük işletmeler de bu çadırlara ilgi göstermeye başladı. 
 

22 Kasım 2020
Kars Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
22 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN