Konya Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Konya Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Konya Mantar Çadırı

Konya Mantar Çadırı

            Geçmişten bugüne ülkeler bazında tarımsal üretim oldukça önemli bir yere sahiptir. Geçmişte ilkel yöntemlerle gerçekleştirilen tarımsal üretim günümüzde modern yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak birim alandan elde edilen verim artmış durumdadır. Şöyle ki, 100 metre² bir çadır içerisinde, geçmişin 100 dönüm tarlasından elde edilen ürün miktarı elde edilebilir konuma gelmiştir. Günümüzde devletler de modem yöntemlerle gerçekleştirilen tarımsal faaliyetleri desteklemektedir.
 
            Ülkemizde bu şekilde gerçekleştirilen tarımsal faaliyetlerini oldukça yakından takip etmekte ve bu anlamda girişimcilere gerekli maddi yardımı temin etmektedir. Bu şekilde hem işsizlik oranlarının azaltılması hem de tarımsal üretimin artırılması hedeflenmektedir. Bu sayede devlet, ekonomisindeki ithalat ve ihracat açığını dengeleme şansı bulmaktadır. Günümüzde doların olağan şekilde yükselmesi de birçok ürünü ithal etmemizden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak diyebiliriz ki, devletin tarımı desteklemesi ekonominin düzelmesini, işsizliğin azalmasını ve şehir problemlerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

İstiridye Mantarı

            Mantarlar birçok faydaları bulunan önemli besin kaynaklarından biridir. Özellikle insanlar tarafından çokça tüketilen bir ürün olması onun albenisini artırmaktadır. Özellikle mantarlar içerisinde istiridye mantarları devlet desteğini alması açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Çadır Özellikleri

            Özellikle istiridye mantarcılığı yapacak kimselerin dikkat etmesi gereken bir takım özelliklerin olduğunu söylemek gerekmektedir. İstiridye mantarcılığı yapacak kimseler öncelikle alacak oldukları çadırların kalitesini, izolasyon özelliklerini ve 10 cm kalınlığında olup olmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. Firmamız bünyesinde üretilmekte olan konya mantar çadırı bu işi yapacak olan girişimciler için benzersiz bir üründür. Ayrıca üretilen çadırlarımızın boyutları ve kapı büyüklükleri tamamen isteğe bağlı olarak tasarlanmaktadır. Ürünlerimiz tamamıyla A sınıf kalitede olup tamamıyla firmamız garantisi altındadır.
 
            Üretilen çadırlarımız Anadolu’nun her yerinde üretim yapmaya elverişlidir. Çadırlarımızın montaj işlemleri ise tamamen profesyonel ekiplerimizce yerinde gerçekleştirilmektedir. Eğer bu iş hakkında çeşitli sorularınız var ise firmamız ile irtibata geçebilir birçok konuda ücretsiz şekilde danışma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız çadır üretim ve kurulum dahil tüm aşamalarda hizmet sunmaktadır. İsteğe bağlı kompost temini de gerçekleştirilmektedir. Firmamız mantar çadırı dışında depo, şantiye, gübre ve solucan çadırı imalatlarını da gerçekleştirmektedir. Firmamız ürünlerine www.ekincadir.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

07 Kasım 2020
Konya Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN