Şırnak Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Şırnak Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Şırnak Mantar Çadırı

Şırnak Mantar Çadırı

            Doğu Anadolu Bölgesi’nin en ücra köşesinde bulunan Şırnak’ta, Şehir olarak daha çok tarımla ilgilenen bir kesim bulunmaktadır. Bu yüzden şehirde farklı meyve ve sebzeler yetiştirilmekte, ülkenin bütün değişik illerini ulaştırılmaktadır. Bu ticaret şeklini alışkın olan Şırnak halkı için şimdi farklı bir iş kolu açılmış durumdadır. Üretimi gerçekleştirilecek istiridye mantarı adına devlet teşvik sağlıyor. Bu sayede çok daha düşük bütçelerle Türkiye’nin en çok tercih edilen mantar çeşidi yetiştirebilir, güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz. Tabii bunun gerçekleştirilebilmesi için mutlaka, mantarların istenilen kalitede üretimini yapılması adına çadırların olması gerekmektedir. İstiridye mantarı için doğru yetiştirme ortamının yakalanabileceği bu çadırlar, özellikle yalıtımı sayesinde ülkenin birçok farklı yerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 
Şırnak ili için mantar çadırları
 
            Yeni bir kazanç kapısı olarak Şırnak şehri adına birçok kişi şimdiden üretim için talep göstermeye başladı. Lezzeti ve farklı yerlerde kullanımı nedeniyle arz-talebin sürekli olarak artış gösterdiği istiridye mantarı için, birbirinden kaliteli çadır çeşitlerini firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz. Üretimlerini bizzat fabrikada kaliteli bir üretim hattında gerçekleştirdiğimiz mantar çadırları, tüm olanakları sayesinde rahatlıkla yetiştiricilik imkanı sağlamaktadır. Özellikle çadırların yanında gerekli olan bütün farklı ekipmanların da üretimlerini sağlamaktayız. Daha sonra şırnak mantar çadırı için imalat ve ulaşım ile birlikte eksiksiz montajını da sizler için güven içerisinde sağlıyoruz. Anahtar teslim sunduğumuz çadırlar sayesinde, en kaliteli ve istenilen miktarda istiridye mantarını yetiştirebilir; ülkenin birçok farklı şehrine ulaştırabilirsiniz.
 
Tüm hava koşullarında kolaylıkla üretim imkanı
 
            Çadırlar istiridye mantarının rahatlıkla üretimlerinin her yerde gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Soğuk havalardan etkilenmeyen ve tüm dış hava koşullarına karşı direnç gösteren çadırlar, geniş iç hacimleri sayesinde de yüksek miktarda üretim imkanı sunmaktadır. Titiz bir şekilde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz çadırlar, sizlere tamamen ürünün yetiştirilmesi için hazır olarak sunulmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz üretimler ve profesyonel destek sayesinde, birçok insan mantar yetiştiriciliğini geliştirmiş durumdadır. Siz de devlet hibesini aldıktan sonra birbirinden kaliteli mantar çadırlarından yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla hem çadırları hem de çadır içerisinde kullanacak tüm ekipmanları eksiksiz olarak sizlere temin ediyoruz.

07 Kasım 2020
Şırnak Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN