Osmaniye Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Osmaniye Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Osmaniye Mantar Çadırı

Osmaniye Mantar Çadırı

 
            Mantar yetiştiriciliği ve üretimi zor olan mesleklerden biridir. Bu iş için sağlam bir girişimci olması ve bütün mantar özelliklerini bilmek gerekmektedir. Mantarları zehirli veya zehirsiz gruplara ayırarak hangi mantarın ne şekilde olması gerektiği iyi bilinmelidir. Bu sektöre atılım yapan kişilerde aynı şekilde ki bilgiye sahip olmalıdır.  Osmaniye’de sadece üretimi değil, satışı ve aynı zamanda imalatı da yapılmaktadır. Osmaniye mantar çadırı bilgi birikimi ve profesyonel ekibin çalışması ile kurulmuştur. Ülkede satışı yapılan mantarların tesisi büyümeye devam etmektedir. Tesisin büyümesi ile de üretim her geçen gün fazlalaşmaktadır. Osmaniye’de çadır içinde istiridye, kültür ve reishi gibi farklı çeşitlerde de mantar üretimi yapılmaya devam edilmektedir. Çadır için gerekli bütün profesyonel ekip burada bulunmakta ve sektörün her zaman önünü açmak için çalışmalara hızla devam etmektedirler. 

Mantar Yetiştiriciliği Fazla Maliyetli

            Maliyeti ve tesisi kurmak zor olsa da genç girişimcilerin yeni bir sektöre atılması için Osmaniye kolları sıvamış onlara mantar çadırlarını kurmaları için her türlü malzemede yardımda bulunmaktadırlar. Mantar çadırlarının kurulumu mantara göre değişmektedir. Osmaniye her ayrıntıyı düşünerek çadırların kışın soğuktan yazın sıcaktan etkilenmemesi için yalıtımlar kurdurmuştur. Bu yalıtımları mantar tesisi kurmak isteyen bütün firmalara profesyonel ekip ile beraber yardımcı olmaktadır. Böylece mantarlar üretimde ve tüketimde yaz kış yardımcı olmaktadır. Devletin sunduğu yardımlara da danışmanlık yaparak kendi tesislerini kurmaları için yardımcı olmaktadırlar. 

Mantar Çadırları Her Zaman Korunmakta 

            Mantar çadırları soğuktan ve sıcaktan sürekli olarak korunmaktadır. Bu da üreticiyi büyük bir dertten kurtarmaktadır. En büyük destekçisi Osmaniye profesyonel ekiptir. Çadırların her zaman korunması sağlanmış ve her durumda üretime devam edilmesi sağlanmaktadır. Çeşitliliğin fazla  olması ise de bir yandan işi kolaylaştırmış kullanım alanına göre üretim devam edilmektedir. Sadece bu çadırlarda kendileri üretim yapmamış üretim  yapacak olan kişilere büyük bir ilham kaynağı vermektedir. Bu çadırlar ticaret amaçlı kullanılan çadırlar olduğu için takibinin yapılması gerekmektedir. Osmaniye ilinin bu konuda uzmanlaşmış tavrı birçok kişiye örnek olarak genç girişimcilerin yollarını açmış yeni sektöre girmelerini sağlamışlardır. 

07 Kasım 2020
Osmaniye Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
27 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN