Rize Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Rize Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Rize Hayvan Çadırı

Rize Hayvan Çadırı

            Tarımsal ve hayvancılık alanında yapılacak planlama ve inşa süreçleri işletme sahiplerinin ve üreticilerin kendi imkanlarıyla yaptıkları çalışmalardır. Yapının büyüklüğü, özellikleri ve hangi ekipmanlara sahip olması gerektiği gibi birçok konuyu içerir. İşin amacına göre düşünülen yapısal işler bir projelendirme ve altyapı çalışması gerektirir.  Projenin hayata geçirilmesi için bir firmaya ihtiyaç duyarlar ve uzun bir imalat sürecinin tamamlanmasını beklerler.
 
Hızlı İmalat, Hemen Üretim

            Firmamız tarımsal üretim ve hayvancılık yapmak isteyen herkese bütün bu süreçleri ortadan kaldıran profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Üretmiş olduğumuz ticari çadırlarla hemen üretim sürecine geçilebilmektedir. Kapalı alan için gerekli olan proje ve inşa süreçlerini ortadan kaldırır. Hayvan barınaklarının inşası için gerekli olan maliyetlerin büyük bir kısma ilk yatırım aşamasında harcanmaktadır. Düşük maliyet ve yüksek verim sağlayan  rize hayvan çadırı ile Karadeniz Bölgemizde üretimler artmıştır.
 
Çadır İçin Gerekli Diğer Ekipmanlar

            Çadırlarımız için tasarlanan çadır modeli için gereksinim duyulan malzeme ve ekipmanın tamamı kendi atölyelerimizde üretilmektedir. Bu planların içinde zeminin hazırlanması, elektrik ve su kaynaklarının çadırda kullanılabilmesi, teknik diğer ekipmanlar ve hayvanlar için gerekli havalandırma sistemleri de bulunmaktadır.  Çadır montajı dahil diğer tüm işler  firmamızın uzman personeli tarafından yerine getirilmektedir. Uzun yıllar çadır montajında uzmanlaşan çalışanlarımız müşteri taleplerini ve isteklerini çok iyi bilmektedir.
 
Havalandırma Sistemi

            Çadır içi havalandırma sistemi çadırın büyüklüğüne göre ayarlanır. Bu sistemden kasıt, yeteri kadar pencere ve havalandırma bacasının çadırlara montajıdır. Büyükbaş hayvanların gübre ve idrarlarının oluşturduğu kirli havanın dışarı atılması ve içerinin temiz hava ile yenilenmesi çadırdaki bu havalandırma yöntemi ile sağlanmaktadır.
 
Zemin Temizliğinin Sağlanması

            Çadırlarımız, zemin temizliğinin sağlanması için gerekli genişlikte üretilmektedir. Bu genişlik imalattan önce büyükbaş hayvan miktarının tespit edilmesi ile öngörülmektedir. Dolayısıyla her hayvanın rahatlıkla yaşamsal döngüsünü sürdürmesi ve çadır zeminindeki gübrenin dışarı atılabilmesi çadır ebatlarıyla ilgilidir.
 
Danışmanlık Hizmetlerimiz

            Firmamız endüstriyel çadır üretimi yapmış olduğu müşterilerine projelendirme, altyapı hizmetlerinin kurulması, çadır imalatı ve montajı ile mevzuattan kaynaklanan gerekliliklerin yerine getirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti ve vermektedir. Ayrıca üreticilerin devlet teşviklerinden yararlanabilmeleri için de danışmanlık hizmeti yürütmektedir.
 

22 Kasım 2020
37 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN