Sakarya Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Sakarya Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Sakarya Hayvan Çadırı

Sakarya Hayvan Çadırı

İhtiyaca Özel Çadır Üretimimiz

            Büyükbaş hayvancılıkla uğraşan işletmelere ve girişimcilere gereksinim duydukları kalıcı ve özel çadır üretimi yapmaktayız. Çadırlar gerektiğinde bulundukların yerlerden sökülerek başka alanlara da taşınabilmektedir. Gerek montaj ve gerekse taşıma işlemini firmamız çalışanları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.  
 
İmalat ve Montaj Dahil Proje Üretiyoruz

            Türkiye’nin bütün illerine çadır satışımız bulunmaktadır. Çadırlarımız nakliye araçlarımızla belirlenen alana getirilerek personelimiz tarafından kurulumu yapılmaktadır. İmalat ve montaj süresi kısa olduğu için üreticiler hemen üretime başlayabilirler. Kapalı alan oluşturmak için gereken inşaat maliyetlerinden kurtulan üreticiler maddi kaynaklarını tamamen üretim yapacakları büyükbaş hayvanlar için harcayarak daha etkin üretim yaparlar. Bursa, Bilecik ve sakarya hayvan çadırı içinde besicilik yapan müşterilerimiz işlerini büyüterek yeni çadırlara ihtiyaç duymakta.
 
Çadırlarımız Hava Koşullarına Dayanıklı ve Korunaklıdır

            Çadırlarımız dıştan ve içten yalıtımlı malzemelerden üretilmektedir. Kışın soğuk havayı, yazın ise sıcak havayı geçirmez. Aşırı güneşli havalarda sarkma yazmaz. Rüzgarlı havalarda rüzgar şiddetine dayanıklıdır ve uzun süre mukavemet gösterir. Yoğun kar yağan illerimizde kar yığınlarını üzerinde tutmaz. Aynı zamanda çok iyi bir hava sirkülasyonu sağlayarak içerinin sürekli temiz hava ile havalanmasını sağlar. Havalandırma bacaları ve pencereler büyükbaş hayvanların ortaya çıkardığı gübre ve idrar kokusunun dışarı atılmasını sağlar. Bu pencereler ve bacalar imalat aşamasına geçmeden önce firmamız tarafından planlanmaktadır. Plan yaparken çadırda ne kadar hayvanın bulunacağının bilinmesi de önemli bir kriterdir.
 
Çadır Alanın Belirlenmesi

            Firmamız çadır imalatı yanında, büyükbaş hayvan üretimi için gerekli alan ve konum için üreticilere danışmanlık hizmeti de vermektedir. Çünkü büyükbaş hayvan besiciliği her yerde yapılamamaktadır. Öncelikle şehirlere ve ilçelere yakın alanlarda üretim yapılamamaktadır. Aynı zamanda doğal su kaynaklarına yakın alanda da bu tür girişimler yasaklanmıştır. Yine mevzuattan kaynaklanan altyapının hazırlanması ve gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. Bütün bu konular kanunlardan ve mevzuatlardan kaynaklanan hususlardır. Müşterilerimiz işin bu tarafıyla ilgilenmek yerine, firmamızın tecrübelerinden yararlanarak doğru planlama yapabilmektedir.
 
Genişleyebilir Üretim Projelerinize Destek Veriyoruz

            Çadırlarımızda besiciliği yapılan büyükbaş hayvanların sağladığı ekonomik katkı sonrası, birçok üreticimiz yeni çadırların kuruması için bizimle iletişime geçmektedir. Çünkü ticari çadırlar inşat alanlarından daha düşük maliyetlidir ve gelişmeye müsaittir. Daha önce fizibilite çalışması yapılmış ve altyapısı tamamlanmış alanlar da yeni çadırlar kurularak işinizi büyütebilirsiniz.
 

22 Kasım 2020
Sakarya Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN