Şanlıurfa Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Şanlıurfa Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Şanlıurfa Mantar Çadırı

Şanlıurfa Mantar Çadırı

            Son yılların en popüler mesleklerinden biri mantar üreticiliğidir. Yeni bir iş yapmak isteyen pek çok kişi mantar üretimine yönelmektedir. Tüketicinin en fazla rağbet gösterdiği mantar türü istiridye mantar türüdür. Bu nedenle, ticari mantar üretimi için en uygun mantar türü ise, istiridye mantarıdır. Diğer mantar türlerine göre daha hacimli olan ve istiridye kabuğuna benzeyen mantarın, adı da bu benzerlikten gelmektedir. İstiridye mantarı üretimi için gerekli olan tüm ekipmanlar ve çadır imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. Mantar üretiminin gereklerine uygun bir şekilde imal etiğimiz mantar çadırını tüm illere giderek kurulumu yapıyoruz, söz gelimi Şanlı Urfa’ya giderek şanlıurfa mantar çadırı kurulumu yapıyoruz.

Mantar Çadırı Hangi Özelliklere Sahiptir?

            Ticari mantar üretimi için elzem olan mantar çadırı imalatı, üretimin gerekliliklerini karşılamalıdır. Hava alması mümkün olmalıdır. İstiridye mantarı oksijene oldukça ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanı sıra mantar çadırı, zorlu iklim koşullarına mukavemet edecek derecede sağlam olmalıdır. Hem çadırın dışı hem de içi, hava koşullarından en az etkilenmeyecek biçimde tasarlanmaktadır. Çadırın imalatında kullanılan astar ile sağlamlığı arttırılmakta ve izolasyonu tam olarak sağlanmaktadır. Bütün bunlar, mantar çadırının uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve üretici sürdürülebilir bir üretim sürecine girebilmektedir. Mantar çadırı üretimi konusunda kalite belgesine sahip firmamız, mantar üretiminin tüm süreçlerine en uygun çadırları imal etmektedir.

Mantar Çadırı Kurulumunu Yapmaktayız

            Üretime uygun olarak ürettiğimiz, mantar çadırını ülkenin tüm şehirlerine giderek tecrübeli ekibimizle montajını gerçekleştiriyoruz. Bu esnada çadırın içinde bulunması gerekli olan ekipmanı da bizzat üreterek, üreticiye sunuyoruz. Çadır kurulumu sırasında, çadır ve ekipmanla ilgili konularda üreticiyi bilgilendiriyoruz. Bunun yanı sıra, yağmur, kar yağışlarına karşı, izolasyonu yapıyoruz. Tüm bunlardan sonra kompost gereklidir. İstiridye mantarının yetişmesine uygun ortam olan kompost olmadan, istiridye mantarı üretimi yapılamamaktadır.

Mantar Üreticisine Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz

            Üretimin en başından itibaren üreticinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan firmamız ayrıca danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Bilindiği gibi, mantar üreticiliği oldukça revaçtadır. Devlet, mantar üreticilerine destek vermektedir. Devletin verdiği, teşvik ve desteğin detayları konusunda üreticiyi bilgilendiriyoruz. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübeyi, sektörde yeni olan üreticilerle paylaşıyoruz. 

  

07 Kasım 2020
Şanlıurfa Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN