Şırnak Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Şırnak Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Şırnak Hayvan Çadırı

Şırnak Hayvan Çadırı

            Ülkenin doğu kısmı daha çok tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan şehirlere sahiptir. Tabii bu sadece yerel halk için değil, aynı zamanda tüm Türkiye adına büyük bir önem taşımaktadır. Doğal ve organik şekilde yetiştirilen farklı bitkiler ve hayvanlar sayesinde, Türkiye’nin bütün farklı şehirlerine bu zirai ürünler ulaştırılmaktadır. Özellikle ithalat konusunda et ve süt ürünleri açısından Türkiye her sene büyük bir zarara girmektedir. Hayvancılığın istenilen seviyede olmaması ve talebi karşılaması nedeniyle, Türkiye değişik besili hayvan türlerinin ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu yüzden son dönemlerde devlet özel bir teşvik sağlamış durumdadır. Bu teşvik girişimciler tarafından olumlu karşılanırken, ülkenin farklı noktalarında atılımlar şimdiden başladı. Bu konuda firmamız ise yatırımcıların her daim yanında olarak kaliteli hayvan çadırlarını sunmaktan gurur duyar.
 
Şırnak adına hayvan çadırı çeşitleri
 
            Doğu Anadolu Bölgesi’nin en uç noktasında bulunan Şırnak, hayvancılık konusunda gelişmiş şehirler arasında yer alır. Ancak hava koşulları ve kısıtlı olanakları üreticilerin zor dönemler yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu durumun atlatılması içinse hem firmamız bünyesinde üretimleri profesyonel bir çatı altında gerçekleştirilen şırnak hayvan çadırı çeşitleri hem de devletin verdiği teşvik özel bir olanak sunmaktadır. Çok düşük maliyetler sayesinde alınacak olan hibe ile hayvan yetiştiriciliği güven içerisinde yapılabilir. Tam donanımlı ekipmanları ile birlikte eksiksiz olarak hazırlanmış hayvan çadırlarını, çok uygun fiyatlarla firmamız bünyesinden elde edebilirsiniz. Ayrıca imalat sürecinden başlamak suretiyle ulaşım ve montaj işlemleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Profesyonel kadromuz hayvan çadırı montajını gerçekleştirdikten sonra anahtar teslim sizlere sunmaktadır.
 
Farklı özellikleriyle hayvan çadır modelleri
 
            Üretimini gerçekleştirmek istediğiniz besili hayvan türleri ve miktarına bağlı olarak sizlere farklı boyutlarda çadır çeşitlerini sağlamaktayız. Özellikle garanti sertifikamız ile sizlere sunduğumuz güvenin yanında, özel yalıtım sistemleri sahip çadırlar; tüm hava koşullarına karşı güçlü bir direnç göstermektedir. Ayrıca geniş iç hacme sahip özelleştirilmiş olan bu çadırlar, hayvanlarınızın besili hale gelmesine fırsat sunmaktadır. İhtiyacınıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz değişik şekillerde ve boyutlardaki hayvan çadırları içerisinden güvenle seçim yapabilirsiniz. Bu konuda montaj işlemi gerçekleştirdikten sonra da ileriki dönemlerde her daim size destek vermeye devam ediyoruz.

12 Kasım 2020
Şırnak Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN