Şırnak Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Şırnak Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Şırnak Solucan Çadırı

Şırnak Solucan Çadırı

            Solucan gübresinin değerli olması nedeniyle, bu sektöre olan ilgi her geçen gün artmaya başladı. Çadır sistemi, bu işi büyütmek isteyenler için son derece önemli hale gelmiştir. Çadır tesisler, inşaat sektöründeki tesislere nazaran pratik ve hesaplıdır. Dayanıklılık bakımından normal tesisler kadar dayanıklıdır. Fırtına, rüzgar, dolu, kar ve yağmur gibi kötü hava koşullarından etkilenmemektedir. Şırnak solucan çadırı hizmetiyle, Anadolu’nun her yerine çadır hizmeti götüren firmamız, bu kategoride etkili çözüm seçenekleri sunmaya devam etmektedir. 

İşin Ehli İle Çalışıyoruz

            Bu işte uzman olan ve gerekli tecrübeye sahip olan elemanlarla çalışmaya devam ediyoruz. Çadırın iskelet kısmının kurulumu, zemine monte edilmesi, üst kısma çadırın çekilmesi, iç tasarım için gerekli solucan kasalarının temin edilmesi, solucanların beslenmesi için gerekli olan mamanın temin edilmesi, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra iş hakkında gerekli bütün bilgileri de bizden alabilirsiniz. Resmi işlemler, gübrenin elde edilmesi, paketlenmesi ve satışı gibi konularda da gerekli bilgileri bizden alabilirsiniz. Bu işe en iyi şekilde başlamak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli işlem, bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Sıradan çadırlarla bu işe başlayanlar, olumsuz hava koşullarına karşı yenik düşmektedir. Bunun yanı sıra sertifikasız olduğu için bu çadırlar resmi işlemlerde her hangi bir artı puan sağlamamaktadır. Profesyonel çadır tesislerimizle, istediğiniz etkili çözüm seçenekleri, problemsiz bir şekilde bir araya getirilmektedir. 

Kurulum Uzmanlık İster

            Bu çadırlar sıradan pazar çadırı değildir. Kurulumu uzmanlık isteyen çok dayanıklı iskelet sistemine sahip, fırtınalara karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Ticari amaçlı olduğu için, içeride istenilen hava sıcaklığının oluşmasında etkilidir. Çadırların kurulumunda, arazinin yapısal özellikleri, eğimi ve benzeri birçok özellik dikkate alınmaktadır. Etkili, pratik ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu çadırlarda, solucan gübresinin üretimi, problemsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Solucanların dışkılarından üretilen bu gübreler, sıvı veya katı şekilde satılmaktadır. Bu iki kategori hakkında geniş bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak istiyorsanız, çadır kurulumunda profesyonelliği tercih etmelisiniz. Günümüzde bu işi ciddi bir şekilde yapanlar hatırı sayılır kazanç elde etmektedir. 

 

17 Kasım 2020
Şırnak Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
11 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN