Tekirdağ Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Tekirdağ Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Solucan Çadırı

Tekirdağ Solucan Çadırı

            Ülkeler açısından önemli bir konumda yer alan tarımsal faaliyetler geçmişten bugüne önemini hep korumuştur. Zira insanlar emiş oldukları ürünleri hem pazarlamışlar hem de günlük besin olarak kullanmışlardır. Bu anlamda tarımsal faaliyetler geçmişte iki türlü olarak yürütülmüştür. Ancak günümüzde ise bu kapsamın dışında tarımsal ürünler gıda sanayisinde hammadde olarak kullanılabildiği gibi çeşitli ilaç sanayisinde de kullanılabilmektedir.

            Tarımın artan önemine bağlı olarak ürün kalitesi ve miktarını artırma konusunda çeşitli faaliyetler yürütülmüş ve araştırmalar gerçekleştirilmiştir. Bunlardan biri de tarımda üretimi ve kaliteyi artırabilmek adına yapılan gübreleme sistemidir. Tarımda gübreleme sistemi bir anlamda tarımda istenilen miktarda ürün artışını ve kalitesini sağlamış durumdadır. Ancak içermiş olduğu zararlı kimyasallar ile de insan sağlığına ciddi zararlar vermektedir. Uzun vade kullanımlarında ise toprağı yıpratmakta ve üretim yapılamaz hale getirmektedir. Bu durum çiftçileri daha organik bir yöntem arayışına sevketmiş ve netice olarak da tamamen organik bir gübreleme sistemi olan solucan gübresi geliştirilmiştir. 

Solucan Gübreciliği

            Solucan gübresi Kaliforniya Solucanlarının üreme sistemlerinde bulunan özel bir mekanizma ile elde edilmektedir. Tamamen doğal ve organik bir şekilde üretimi gerçekleştirilen bu gübreler toprağa hiçbir şekilde zarar vermemekte ve üretimi ciddi boyutlarda artırmaktadır. Solucan gübreleri bu yönüyle piyasada ciddi rakamlarda alıcılar bulabilmektedir. Solucanlar beslenimi kolay canlılardır. Bu işle uğraşan bir kimse evsel artıkları ile dahi bu solucanları besleyebilmektedir. Bir yıl içerisinde 20 kat artış gösterebilme özelliğine sahip olan solucanlar üreticisine ciddi kazançlar sağlamaktadır. 1 kg solucan gübresi piyasada 20 TL gibi fiyatlardan alıcı bulabilmektedir. 

Çadır Özellikleri 

            Solucan gübreciliği yapacak olan bir kimsenin üretim gerçekleştirilecek sağlıklı bir ortama ihtiyacı vardır. Bu anlamda firmamız tarafından özel olarak bu iş için tasarlanan çadırlarımız üretim için gerekli bütün koşulları eksiksiz sağlamaktadır. Özellikle firmamız tarafından üretilen ve montaj işlemleri gerçekleştirilen tekirdağ solucan çadırı firmamızın bu anlamdaki yetkinliğini ortaya koymaktadır.  Firmamız tarafından üretilen bütün çadırlarımız A Sınıf kalitede yer almaktadır. Ayrıca firmamız bütün çadırları isteğe bağlı özel boyutlarda tasarlamaktadır. Üretmiş olduğumuz bütün çadırlar zorlu doğa koşullarına karşı dirençli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

17 Kasım 2020
13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN