Tokat Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Tokat Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Tokat Solucan Çadırı

Tokat Solucan Çadırı

Tokat Solucan Gübre Çadırı

            Son zamanların en cazip işi haline gelen solucan gübresi üretimi için solucan çadırına ihtiyaç vardır. Solucanların üreme yetenekleri kazanca çevrilmektedir. Hızla gelişen ve büyüyen bu sektör için tokat solucan çadırı önemli bir yere sahiptir. Mamalar ile beslenen solucanlar, üremelerini çadırda yapmaktadır. Solucanların hızla büyümesi için sığır gübresi kullanılmaktadır. Bu gübreler herhangi bir kimyasal madde taşımamaktadır. Maliyet açısından oldukça uygun olan çadırlar, güneş görmeyen bir alana kurulmaktadır. Sektördeki açık çadır üretiminin arttırılması ile kapatılmaya çalışılmıştır. 

            Tarım ve seracılık ile geçim sağlayan kişilere yardımcı olmak için üretilen solucan çadırı, rüzgar ve kar yağışlarına oldukça dayanıklı yapıda üretilmiştir. Tam yalıtım kullanıldığı gibi zorlu iklim koşulları için bile uygundur. Çok sıcak veya çok soğuk iklim şartları için gerekli ortamı hazırlamaktadır. Solucan çadırların üretiminde müşteri istekleri kadar iklim şartlarına da önem verilmiştir. Çadırların maliyeti kurulacak alana göre farklılık göstermektedir. Kırsal kesimlerde kurulacak solucan çadırları daha makul fiyatlarda olmaktadır. 10 m2’lik alanlık solucan çadırına 100 bin adet solucan sığabilmektedir.

Tokat Solucan Çadırı Özellikleri

            Solucanların güneş almayan bir alana ihtiyaçları oldukları için çadırlar kapalı alan izolasyonlu olarak tasarlanmıştır. Metal kapların solucan beslemek için elverişli olması üzerine çadırların içine metal kaplar yerleştirilmiştir. Çadırlar istenen her ölçü için üretilebilmekte ve çadırlar için son derece kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Solucan çadırlarının üzeri için kullanılan brandalar, Tarım Bakanlığı izni ile üretilmiştir. Çadırların özellikle gövde kısmı için ısı yalıtımı kullanılmış, ısı yalıtımı uzman kişiler tarafından yapılmıştır.

            Çadırların içeriden rahatça yıkanabilmesi için astar malzemeleri kullanılmıştır. Solucan çadırı kullanımı ile kazanılacak parayı arttırmak mümkündür. Solucan gübresinin önem kazanması toprak için en verimli gübrenin hayvan gübresi olduğu açıklaması ile olmuştur. Amerika ve diğer ülkeler solucan gübresi elde etmek için solucan çadırlarını kullanmaktadır. Türkiye’deyse solucan gübresi ve çadırı son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır. Kısa vadede kazanç sağlayan solucan çadırının kurulumu için alanın büyük olmasına gerek yoktur. Solucan gübresi işine girerek para kazanmaya karar verenlerin ihtiyacı olan tek şey solucan çadırıdır.

17 Kasım 2020
Tokat Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN