Trabzon Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Trabzon Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Trabzon Mantar Çadırı

Trabzon Mantar Çadırı

            Karadeniz sürekli olarak yoğun bir yağış alan ve kapalı bir havası olan bölgedir. Fakat nem ve özellikle istenilen yağış oranı sayesinde farklı tarım ürünlerinin güven içerisinde yetiştirilmesine fırsat vermektedir. Son dönemlerde bu ürünlerden biri de istiridye mantarı olarak ön plana çıkıyor. Önemli bir iş kolu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bu yeni kazanç kapısı, güzel bir getiri şansını da sağlıyor. İstiridye mantarının doğru koşullar altında üretilmesi için ise mutlaka çadır çeşitlerini değerlendirilmesi gerekmektedir. Mantarların yetiştirilebilmesi adına en doğru ortamın yakalanması için özel bir olanak tanıyan mantar çadırları, firmamız bünyesinde tamamen kaliteli malzeme ile hazırlanmış olarak sizlere sunulmaktadır.
 
Trabzon için mantar çadırı çeşitleri
 
            Özellikle tarım konusunda büyük bir gün öneme sahip olan Trabzon adına, mantar yetiştiriciliği gerçekleştirmek isteyenler için en kaliteli çadırlar; firmamız bünyesinde sizlere sunulmaktadır. Sağlam iskelet yapısı ve tüm farklı hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren özellikleri sayesinde, mantarlar için en doğru ortam yakalanabilir. Aynı zamanda firmamız çadırlar içerisinde kullanılacak tüm ekipmanların da imalatını gerçekleştirmektedir. Üretim hattından montajına kadar profesyonel bir kadro ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız için, trabzon mantar çadırı adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Devlet katkısı da olan bu yeni iş kolu, temin edilebilecek kaliteli mantar çadırları sayesinde istenilen kalitedeki ürünlerin yetiştirilmesine fırsat vermektedir. Üstelik çok uygun fiyatlar ile hem imalat hem ulaşım hem de montajının sağlandığı firmamız bünyesinde, Türkiye’nin her şehrine ulaştıracağınız mantarlar ile güzel bir getiri elde edebilirsiniz.
 
Anahtar teslim mantar çadırları
 
            Üretim hattından montajına kadar anahtar teslim sizlere sunduğumuz mantar çadırları sayesinde, büyük bir talep gören istiridye mantarını güvenle yetiştirebilirsiniz. Üstelik kışın soğuktan korunmak için özel yalıtım ile hazırlanmış olan bu çadırlar, titiz bir üretim ve montaj işleminden sonra sizlere sunulmaktadır. Tam donanımlı şekilde sağlanan çadırlar sayesinde, Karadeniz’in en zorlu hava şartlarına rağmen güven içerisinde kaliteli istiridye mantarlarını yetiştirme şansını elde edebilirsiniz. Giriş iç hacmi ve uygun ortamın en iyi şekilde yakalandığı çadırlar, tamamen kaliteli malzeme ile hazırlanarak; söz verilen zaman içerisinde ürünlerin kaliteli şekilde büyümesinin fırsat tanımaktadır.

07 Kasım 2020
Trabzon Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
30 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN